Matka Filipa Chajzera przerwała milczenie. Nie znaliście go z tej strony

Matka Filipa Chajzera przerwała milczenie. Nie znaliście go z tej strony Źródło: screen youtube.com/tvnpl

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy. Prawdziwą popularność zyskał dzięki materiałowi z polskimi blogerami modowymi. Teraz jego matka i siostra pokazują go od strony, której wcześniej nie znaliśmy.

Wywiady przeprowadzone w "Dzień dobry TVN" przez Chajzera z blogerami modowymi, w których sprawdzał ich wiedzę, były prawdziwym hitem. Teraz Filip Chajzer jest jednym z najpopularniejszych dziennikarzy. Liczba jego fanów rośnie z każdym dniem. Na dzień dziecka znowu ich zaskoczył. Postanowił swojej siostrze sprezentować nowy samochód. Cały materiał można zobaczyć w internecie. Zrealizowany jest z humorem i energią, z których zasłynął prezenter. Teraz jego matka wraz z siostrą uchylają rąbek jego tajemnicy.

Filip Chajzer: nieznane oblicze dziennikarza

Matka i siostra dziennikarza dopiero zaczynają swoją przygodę z show-biznesem. Nie ukrywają, że jest to dla nich całkiem nowe doświadczenie. Nie dziwi więc fakt, że obie są wciąż jeszcze wycofane w swoich wypowiedziach. - Jesteśmy troszkę bardziej z boku. Mama to w ogóle. Zresztą ja też mam dystans. Nam jest troszkę ciężej - mówi Weronika Chajzer. Przy okazji w wywiadzie zdradziły nam dotąd nieznane fakty z przeszłości Filipa. Jego matka bardzo często dostawała pochwały ze strony nauczycieli. Młody Filip Chajzer zawsze bardzo dobrze czuł się w roli lidera. Nawet gdy był jeszcze w szkole starał się być przedstawicielem każdej grupy, do której należał. Z biegiem lat to się nie zmieniło. - Filip jest wyjątkowy, zawsze był. Zawsze inne dzieci w klasie dostawały dyplomy za osiągnięcia, a ja dostawałam podziękowanie za Filipa w ogóle. Zawsze był przedstawicielem każdej grupy, w której się znalazł. Klasy, czy na studiach. Chyba się wyróżnia po prostu - mówi Dorota Chajzer. Widać jak na dłoni, że nawet jako dziecko Filip uwielbiał skupiać na sobie uwagę. Na szczęście robił to w zupełnie inny sposób niż większość dzieci. Jego rówieśnicy często chcąc zwrócić na siebie uwagę, wpadają w różne kłopoty, jednak nie on. Filip Chajzer już od małego przejawiał zdolności medialne. Zawsze był bardzo energiczny i charyzmatyczny. Wiele osób uważała, że Chajzer w swoich reportażach gra osobę, którą nie jest. Teraz okazuje się, że od czasów jego młodości dotąd jego charakter i usposobienie niewiele się zmieniło. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Mariusza Pudzianowskiego zrozpaczeni. Smutna wiadomość
  2. „Trudno odwracalne wady”. Burza wokół dziecka Anny Lewandowskiej
  3. Edyta Górniak o swojej największej miłości. „Inteligentny, wrażliwy…”
źródło: jastrzabpost.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News