Filip Chajzer pokazał swoją siostrę. Nikt nie wiedział, że jest taką pięknością, zapiera dech w piersiach

Filip Chajzer pokazał swoją siostrę. Nikt nie wiedział, że jest taką pięknością, zapiera dech w piersiach Źródło: wp.pl

Filip Chajzer pochwalił się swoją siostrą. Jej uroda zapiera dech w piersiach. Nikt nie wiedział, że gwiazda ma tak urocze rodzeństwo.

Filip Chajzer znowu znalazł się na świeczniku. Tym razem media zwróciły uwagę na jego siostrę, w której towarzystwie pojawił się znany dziennikarz. O ile ich podobieństwo może być kwestią sporną, o tyle uroda kobiety pozostaje niepodważalna.

Filip Chajzer jest znanym reporterem TVN. Gwiazda niejednokrotnie zaskakuje widzów swoimi oryginalnymi reportażami i aktywnością w mediach społecznościowych. Znana jest także jego działalność na rzecz społeczeństwa. Chajzer często organizuje zbiórki na cele charytatywne, jak pomoc niepełnosprawnym dzieciom czy wspieranie schronisk dla zwierząt. Sam przeżywał też ciężkie chwile - w wypadku stracił małe dziecko. Dziennikarz nieraz podkreślał, że bliski kontakt z rodziną jest dla niego bardzo ważny.

Filip Chajzer pochwalił się swoją młodszą siostrą

Chociaż wydawałoby się, że tak medialna osoba jak Filip Chajzer, nie ma już przed widzami żadnych tajemnic, to dziennikarz znowu zaskoczył. Mało kto wie, że reporter TVN ma dwie siostry. Niedawno pokazał się w towarzystwie młodszej, Weroniki. Niektórzy twierdzą, że podobieństwo między rodzeństwem jest widoczne, inni mają odmienne zdanie. Jednak wszyscy są zgodni co do urody siostry Chajzera. Weronika na zdjęciach wygląda oszołamiająco.

Filip Chajzer coraz częściej chwali się swoją młodszą siostrą na Instagramie. Weronika jest blondynką o szczerym, wręcz hollywoodzkim uśmiechu. Dziennikarz uznał, że urlop to odpowiedni moment, żeby podzielić się walorami siostry. Rodzeństwo spędza czas kąpiąc się w basenie w otoczeniu palm. Wygląda na to, że postanowili uciec z kraju, w którym obecnie góruje raczej szary krajobraz. Można dostrzec, że na jednym z selfie Weronika wykonuje dłonią kontrowersyjny gest. Prawdopodobnie to część wygłupów rodziny Chajzerów.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

2. Wszyscy obawiali się najgorszej informacji i nadeszła. Paweł Królikowski, jego żona i rodzina przeżywają teraz prawdziwy dramat, ich życie jest koszmarem

Filip Chajzer może pochwalić się bliską relacją z piękną siostrą. Jednak nie wszystkie gwiazdy mają takie szczęście. Warto czekać na kolejne selfie z urlopu i słoneczny uśmiech Weroniki.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dogryweczka 😉

Post udostępniony przez Filip Aleksander Chajzer (@filip_chajzer)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Studenci z Rzeszowa już wylądowali. Reakcja służb rozwścieczyła wiele osób
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie
  4. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  5. Tata chciał przytulić syna po raz pierwszy od dawna. 13-latek odmówił, kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

źródło: wirtualnapolska.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News