Filip Chajzer godziny dla seniorów
TRICOLORS/East News
Joanna Szwalikowska - 14 Stycznia 2021

Filip Chajzer kpi z godzin dla seniorów. „Bareja miałby dziś ręce pełne roboty”

Filip Chajzer nie był w stanie zrobić zakupów z powodu obowiązujących już od wielu miesięcy godzin dla seniorów. Celebryta postanowił dać upust swoim emocjom we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Filip Chajzer regularnie komentuje otaczającą nas rzeczywistość poprzez wpisy w mediach społecznościowych. Z jego ostatniej publikacji wynika, że nie należy do grona osób, które popierają ideę towarzyszących nam od kilku miesięcy godzin dla seniorów.

Filip Chajzer w mocnych słowach o godzinach dla seniorów

Godziny dla seniorów to pomysł rządu, mający zapewnić starszym osobom możliwość bezpiecznego zrobienia zakupów. Choć istnieje wielu przeciwników tego rozwiązania, zwłaszcza przedsiębiorców, którzy twierdzą, że seniorzy i tak robią zakupy w innych godzinach, pozostaje ono aktualne. W związku z tym od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 12:00 zakupy mogą zrobić wyłącznie osoby starsze.

Jak wynika z ostatniego wpisu Filipa Chajzera, nie jest on zwolennikiem takiego rozwiązania. Przeżył bowiem brutalne zderzenie z rzeczywistością, kiedy wybrał się na zakupy do jednej z popularnych drogerii/

- Seniorów brak. Nie dzieję się nic, no może poza tym, że dostałem zakaz wejścia, uprzejmy acz stanowczy. Nie kłócę się bo to przecież nie sympatycznej pani wina. Nie ona te zasady wymyśliła, ale ona dostanie po głowie jak przyjdzie kontrola - pisał dziennikarz w swoim poście na Facebooku.

Pojawiła się niespodziewana wiadomość o Agacie Dudzie. Chodzi o pensję dla pierwszej damyPojawiła się niespodziewana wiadomość o Agacie Dudzie. Chodzi o pensję dla pierwszej damyCzytaj dalej

Jak żartobliwie dodał, dzwonił do swojego ojca, Zygmunta Chajzera, z prośbą o zrobienie zakupów. Niestety, ten był zajęty prowadzeniem audycji skierowanej do emerytów na antenie radia Pogoda.

- Dzwoniłem do taty co by zrobił mi zakupy, ale akurat prowadzi audycję dla emerytów w radiu Pogoda. To może tłumaczyć ich brak tu, ale chyba problem jest bardziej złożony niż magnetyczny głos Zygmunta i hity Teresy Tutinas - żartował sobie dziennikarz.

Gospodarz zakpił z rozwiązania wprowadzonego przez rząd. Przywołał tutaj postać Stanisława Barei, polskiego reżysera i mistrza komedii. Wiele z jego filmów, jak np. „Miś”, „Brunet wieczorową porą”, „Nie ma róży bez ognia” czy „Co mi zrobisz jak mnie złapiesz” to produkcje, które znalazły się w ścisłej czołówce polskiej kinematografii i zyskały miano kultowych.

- Mistrz Stanisław Bareja miałby dziś ręce pełne roboty, z tej okazji strzelę dziś na wieczór "Misia". Potem umyje zęby i pójdę spać, o ile doczekam się zaszczytu kupienia pasty dla której aktualnie koczuję - skwitował Filip Chajzer.

Co grozi za złamanie obostrzeń i zrobienie zakupów podczas godzin dla seniorów? Stosuje się bardzo wysokie kary. Policjanci mogą wystawić mandat w wysokości 500 złotych, w przypadku nałożenia kary administracyjnej przez sanepid, może być to już nawet od 10 do 30 tysięcy złotych kary.

Filip Chajzer

Źródło: Facebook.com Filip Chajzer

Artykuły polecane przez redakcję Pikio:

Krystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć w jakich pławi się luksusachKrystyna Janda mieszka w pałacu jak z bajki. Trudno uwierzyć, w jakich pławi się luksusachCzytaj dalej

Źródło: Wprost, Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News