Filip Chajzer jest chory
.
Konrad Karpiuk - 6 Listopada 2019

Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora

Filip Chajzer nie czuje się ostatnio najlepiej. Trafił do szpitala, w którym przeszedł operację. Jednak wciąż jest w niepokojącym stanie - przyznał nawet, że ma halucynacje.

Filip Chajzer poszedł w ślady swojego ojca i również robi karierę w telewizji. Gwiazdor musiał jednak ostatnio zarzucić występy w Dzień Dobry TVN ze względu na swój stan zdrowia. Trafił do szpitala i przeszedł operację. Niektórzy fani zaczęli się niepokoić.

Filip Chajzer przyznał się do "pojechanych wizji" w szpitalu

Dziennikarz TVN przyznał, że cierpiał ostatnio z powodu kolana. Z tego też powodu trafił do szpitala, gdzie miał przejść zabieg, który przywróciłby go do pełnej sprawności. W związku z tym, tradycyjnie w swoim stylu, zamieścił w związku z tym wpis na Facebooku, do którego przypiął selfie ze szpitala. Przyznał się, że podczas pobytu w szpitalu ma "dziwne wizje".

Ślub i suknia ze skrawkówUszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemiCzytaj dalej

- [...] jak cudowny jest odlot po znieczuleniu. Gdybym tylko umiał - namalowałbym to, co mam przed oczami (srogo pojechane wizje), a że nie umiem, to mogę tylko wyrazić zrozumienie dla Witkacego, który tak nonszalancko eksperymentował z ówczesnymi farmaceutykami. Początek ciekawostki - nazwy oraz dawki leków czy używek zażytych w trakcie pracy umieszczał na swoich dziełach [...] nie wiem dlaczego, ale nazwy znieczulenia nie chcieli mi podać - napisał Filip Chajzer na swoim Facebooku.

Filip Chajzer ma narkotyczny odlot na znieczuleniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

DziewczynaZdjęcia są niepokojące. Informacje o 22-letniej córce Małysza powalająCzytaj dalej

Dziennikarz przyznał w ten sposób, że znieczulenie zadziałało i to bardzo skutecznie. Nie tylko uśmierzyło ból fizyczny, ale też psychiczny, bo Filip Chajzer mimo pobytu w szpitalu był dziwnie radosny. Fanów wyraźnie rozbawił wpis: w komentarzach opisywali własne doświadczenia ze szpitalem i znieczuleniami, a także życzyli gwiazdorowi TVN powrotu do zdrowia.

Dzisiaj grzeje:

1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

- Ja po cesarce miałam podawaną morfinę przeciwbólowo i do tej pory nie rozumiem, skąd w ludziach taki zachwyt po jej zażyciu - pisała internautka.

- Ooo, znieczulenie... Już sam mój pierwszy "głupi jaś " spowodował takie rozluźnienie i ekscytacje z nadchodzącej operacji, że sama chciałam usiąść na stole operacyjnym i sobie pogmerać we wnętrznościach. Za bardzo wkręcił mi się serial "Chirurdzy" i wierzyłam, że jestem na stażu u Dereka Shepherda - pisała inna użytkowniczka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  3. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  4. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  5. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  6. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

NowotwórCierpisz na częste infekcje dróg moczowych? To może być objaw raka szyjki macicy, inne objawy jeszcze łatwiej przeoczyćCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News