Filip Chajzer wyleci z DDTVN? Widzowie mają już dość, sprawa jest bardzo poważna

Filip Chajzer wyleci z DDTVN? Widzowie mają już dość, sprawa jest bardzo poważna Źródło: youtube.com/tvnpl

Filip Chajzer opuści TVN? Po jednym z ostatnich występów prezentera w Dzień Dobry TVN powstała petycja dotycząca oddalenia syna Zbigniewa Chajzera z pracy w stacji. Wszystko przez dość niesmaczny wybryk, którego dopuścił się gwiazdor telewizji. To nie pierwszy raz, kiedy Chajzer naraża się tysiącom telewidzów.

Filip Chajzer od kilku dni pozostaje na ustach krytyki wszystkich znawców show-biznesu. Zdaniem wielu ekspertów i fanów prezenter przekroczył granicę przyzwoitości i dobrego smaku, parodiując i wyśmiewając choroby psychiczne. W internecie powstała petycja podpisana przez 2 tysiące telewidzów, a pozostałe 20 tysięcy domaga się stanowczego stanowiska stacji. Czy telewizja dostosuje się do wymagań swoich widzów i zwolni kontrowersyjnego prowadzącego "Dzień Dobry TVN"?

Filip Chajzer naraził się widzom. Chcą jego usunięcia z TVN

Filip Chajzer w trakcie swojej pracy w stacji wielokrotnie znajdował się pod ostrzałem ze strony widzów, którzy zarzucali mu kilkukrotnie przekroczenie granic dobrego smaku. Dużo mówiło się o homofobicznych wpisach Chajzera na mediach społecznościowych, czy molestowaniu seksualnym, jakiego miał się dopuścić w trakcie swojego występu w "Azja Express".

Tym razem Chajzer wyśmiał osoby zmagające się z atakami paniki. Rozpianie koszuli, symulowanie duszności i prześmiewczy charakter tej pantomimy dla wielu był żartem, który nigdy nie powinien pojawić się w telewizji. Oburzeni widzowie stworzyli petycję, która domaga się od władz TVN interwencji w sprawie zachowania dziennikarza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Petycję podpisało już ponad 2 tysiące widzów

Po wybryku Chajzera na portalu społecznościowym Facebook padła propozycja, aby przemówić do władz TVN poprzez stworzenie petycji "Apel do TVN o usunięcie Filipa Chajzera z wizji". Dokument został podpisany przez ponad 2 tysiące internautów, a ponad 20 tysięcy popiera ideę usunięcia syna Zygmunta Chajzera z telewizji.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. TVN przekazał alarm pierwszego stopnia. Będzie niebezpiecznie, najgorzej w 2 województwach

- Prosimy stację TVN o usunięcie prezentera szkodliwego społecznie (pana Filipa Chajzera) z wizji. Nie będziemy tolerować wyśmiewania osób chorych i LGBT, molestowania i prześladowania kobiet oraz wielu innych zachowań tego znanego „prezentera” - czytamy w opisie akcji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek
  2. Joanna Koroniewska bez ogródek o Katarzynie Dowbor. Napisała wprost, co myśli o teściowej
  3. Maryla Rodowicz nie miała wyboru. Media ujawniły, co zrobiła po awanturze z mężem
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News