Skandal w Opolu! Na żywo upokorzyli PiS, cała Polska to widziała

Skandal w Opolu! Na żywo upokorzyli PiS, cała Polska to widziała Źródło: Fot. Facebook/Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu

Festiwal w Opolu po raz kolejny wywołał ogromne kontrowersje wśród widzów. Chociaż był on emitowany w Telewizji Polskiej, w jego czasie publicznie poniżono PiS oraz promowane przez tę partię ideały. W jaki sposób?

Nie tylko w tym roku opolski festiwal prowokował skrajne emocje. Szczególnie skupiły się one jednak tym razem wokół zespołu Girls On Fire i jego piosenki "Siła kobiet".

Festiwal w Opolu: PiS poniżone w zaskakujący sposób

Według przeciwników wokalistek utwór ma bowiem wyraźny wydźwięk "promujący aborcję oraz komunizm". Bez wątpienia nawiązywał za to do wartości feministycznych. Wielu widzów ubiegało się więc o to, aby został on całkowicie wycofany z konkursu Debiutów. Co ciekawe, w związku z kontrowersyjną sprawą swoje stanowisko tracił nawet jeden z pracowników Telewizji Polskiej. Ostatecznie Girls On Fire wzięły jednak udział w konkursie i... udało im się go wygrać.

Reakcja zwyciężczyń na niespodziewane wyróżnienie

- Życie potrafi robić prawdziwe niespodzianki. Wczorajsza noc na zawsze pozostanie dla nas magiczna! Wygrałyśmy Koncert Debiutów w tegorocznym Festiwalu Opolskim. Dziękujemy za głosy, za Wasze ogromne wsparcie! Szczególnie w ostatnich niełatwych dniach... Warto gonić swoje marzenia! Warto mówić o tym co ważne! - napisały niezwykle szczęśliwe członkinie zespołu na Facebooku. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kaczyński czerwony ze złości. Tusk na spotkaniu najważniejszych ludzi świata
  2. PORAŻKA! Kompromitująca wpadka Opola i TVP
  3. Oto kulisy pracy Wassermann! Tak NAPRAWDĘ wygląda praca jej komisji
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News