Widzowie wszystko widzieli, wielka wpadka na Festiwalu w Opolu. Jak można było do niej dopuścić?

Widzowie wszystko widzieli, wielka wpadka na Festiwalu w Opolu. Jak można było do niej dopuścić? Źródło: Transmisja festiwalu w Opolu 2020 w programie Pierwszym Telewizji Polskiej

Festiwal w Opolu trwa do poniedziałku. Koncerty największych polskich gwiazd cieszą się ogromną popularnością. Niestety, podczas jednego z nich doszło do ogromnej wpadki. Widzowie wszystko widzieli na żywo. Jak można było do tego dopuścić?

Festiwal w Opolu każdego roku przyciąga ogromną widownię. W tym roku na scenie amfiteatru można było zobaczyć wiele polskich gwiazd, które tak jak miało to miejsce dzisiaj, rywalizowały o najważniejsze nagrody. To podczas wręczania jednej z nich doszło do niemałej wpadki. Widzowie na długo zapamiętają ten moment. 

Festiwal w Opolu zbliża się do końca 

Już od piątku trwa festiwal w Opolu. Dziś na scenie pojawiła się Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, którzy z pełną klasą wykonali najbardziej znane utwory. Widownia śpiewała razem z Majewską, gdy artystka prezentowała jeden ze swoich największych przebojów "Odkryjemy miłość nieznaną".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tuż po na scenie pojawiły się kolejne gwiazdy, rozpoczynające koncert premier. Wśród gwiazd znaleźli się Sanah, Kombi, Mateusz Ziółko, Rafał Brzozowski, Anna Jurksztowicz, Janusz Radek. W tym roku zwycięzcami tego koncertu okazały się Lanberry oraz Stanisława Celińska. To przez wręczaniem nagrody w tym koncercie doszło do wpadki, której nie mogli nie zauważyć widzowie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Ujawniono plan Morawieckiego. Fatalna wiadomość dla tysięcy Polaków

Festiwal w Opolu nie obył się bez wielkiej wpadki

Do wielkiej wpadki doszło podczas wręczania nagrody od publiczności. W tym roku na scenie pojawił się prezydent Opola, który z uśmiechem na twarzy wyszedł, by podarować nagrodę. Niestety, okazało się, że mikrofon nie działa. Zanim Arkadiusz Wiśniewski mógł wyznać, kto wygrał, pojawiły się problemy techniczne, które na szczęście szybko zostały zażegnane. Już po chwili Wiśniewski mógł zdradzić, że głosami widzów z całej Polski zwyciężyła Stanisława Celińska, która z wielkim wzruszeniem odebrała statuetkę, a widzowie raz jeszcze mogli wysłuchać "Niech minie złość”. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie ma wątpliwości, fatalne informacje dla emerytów. Wszyscy byli w błędzie?
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Bardzo smutne wyznanie Hanny Gronkiewicz-Waltz. Usłyszała od lekarzy porażającą diagnozę
  4. Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból
  5. Ogromna wpadka gwiazdy TVP na festiwalu w Opolu. Wszyscy patrzyli tylko na jej nogi, dramat
  6. Zamiast wyrzucać do kosza, zrób z nich nawóz do storczyków. Rosną po nim jak szalone

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News