Wszystko poszło na żywo. Widzowie oburzeni na TVP, mówią o olbrzymim skandalu

Wszystko poszło na żywo. Widzowie oburzeni na TVP, mówią o olbrzymim skandalu Źródło: youtube.com TVP VOD

Festiwal w Opolu wystartował, w tym roku artyści na festiwalu mieli wspominać Ewę Demarczyk, która odeszła 14 sierpnia 2020 roku. Widzowie z niecierpliwością czekali na pierwsze koncerty na scenie opolskiego amfiteatru. Już po pierwszym dniu festiwalu pojawiły się rozgoryczone głosy Polaków, w sieci wybuchł skandal.

Festiwal w Opolu właśnie rozpoczął swoją 57. edycję, widzowie z niecierpliwością czekali na tegoroczną galę otwarcia, która została zapowiedziana, jako hołd dla zmarłej 14 sierpnia tego roku Ewy Demarczyk. Już po pierwszym dniu Festiwalu w sieci wybuchła gorąca dyskusja, w kierunku Telewizji Polskiej padło kilka mocnych słów od rozgoryczonych widzów.

Festiwal w Opolu - wystartowała 57. edycja Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej

W piątek 4 września br., rozpoczął się 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. W tym roku wydarzenie w całości zostało poświęcone pamięci Ewy Demarczyk, która odeszła w połowie zeszłego miesiąca. Śmierć legendarnej polskiej wokalistki wstrząsnęła nie tylko fanami, ale również całym światem artystycznym w Polsce. Po pierwszym dniu festiwalu pojawiły się ostre słowa krytyki, skierowane w stronę TVP. Widzowie uważają, że stacja nie potraktowała zmarłej gwiazdy z wystarczająco nobliwy sposób.

57. Festiwal w Opolu rozpoczął się krótką  galą "Opole na start", którą stacja zapowiedziała jako muzyczny hołd dla zmarłej Ewy Demarczyk. W opolskim amfiteatrze w roli prowadzących wydarzenie wystąpili: Artur Orzech, Tomasz Kammel, Marek Sierocki, Małgorzata Tomaszewska, Aleksander Sikora, Rafał Brzozowski, Mateusz Szymkowiak, Izabella Krzan, Ida Nowakowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widzowie są zawiedzeni pierwszym dniem Festiwalu w Opolu. W sieci pojawiło się wiele rozgoryczonych komentarzy

Na scenie z wielkim przebojem pt. "Grand Valse Brilliante" wystąpiła Halina Mlynkova i ku zdziwieniu widzów, było to jedyne wspomnienie zmarłej artystki, które pojawiło się podczas wszystkich trzech festiwalowych koncertów zaplanowanych przez stację na pierwszy dzień imprezy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

W sieci pojawiło się wiele zawiedzionych komentarzy, dotyczących nieprzygotowania TVP i powierzchownego potraktowania gwiazdy, która miała być motywem przewodnim tegorocznego wydarzenia.

- Demarczyk poświęcili jakieś 5 minut, powinien być cały koncert któregoś dnia... żenada - napisał jeden z użytkowników Twittera.

- Czy tych młodych już nikt nie uczy śpiewać? Przecież tego bełkotu nie sposób zrozumieć. Teksty debilne i to wszystko rozpoczęte piosenką Ewy Demarczyk, która dykcję miała perfekcyjną i śpiewała genialnie. Nędza - dodał kolejny internauta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uczestniczka "Taniec z gwiazdami" otrzymała niespodziewany, bolesny cios. Tragedia tuż przed występem
  2. Wszystko zacznie się już niebawem. Lepiej się przygotować, żywioł uderzy z wielką siłą
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Jej zjedzenie mogło skończyć się koszmarem. Ważny komunikat GIS, natychmiastowa reakcja Lidla i Biedronki

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News