Fergie jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie, która może pozwolić sobie na spełnienie wszelkich zachcianek. Nie oznacza to jednak, że nie była ona narażona na niebezpieczeństwa związane z uzależnieniami, które przez długi czas niszczyły jej życie.

Wokalistka otwarcie przyznaje się dziś do tego, że w czasach, gdy należała do girlsbandu Wild Orchid, była uzależniona od zażywania metaamfetaminy. Jej wspomnienia są dla fanów dramatycznie wstrząsające.

– W najgorszym momencie cierpiałam z powodu chemicznie wywołanej psychozy i demencji. Codziennie miałam halucynacje. (…) Nagle przed moimi oczami pojawiał się np. królik bądź pszczoła – zdradziła Fergie.

ZOBACZ TAKŻE: Wrocławskie więzienie zamieniło się w seksualne piekło. Prostytucja i narkotyki, a na koniec…

Fergie wstrząsnęła showbiznesem

Poza widzeniem nieistniejących przedmiotów bardzo często wydawało jej się, że jest śledzona. Raz nawet pod wpływem narkotyków chciała spanikowana… skryć się w kościele.

– Próbowali mnie wyrzucić, ponieważ poruszałam się alejkami w dziwny sposób. Robiłam tak, bo myślałam, że w kościele jest kamera na podczerwień, która próbuje prześwietlić moje ciało. Przebiegłam przez ołtarz aż do korytarza i dwie osoby próbowały mnie złapać. Pamiętam, że myślałam wtedy: „Jeśli wyjdę na zewnątrz, a SWAT już tam jest, to miałam ze wszystkim rację, ale jeśli ich tam nie ma, to znaczy, że narkotyki sprawiają, że widzę różne rzeczy i trafię do zakładu zamkniętego. A jeśli to naprawdę przez narkotyki, to i tak nie chcę dłużej żyć w ten sposób”. Wyszłam z kościoła i oczywiście nie było żadnego SWAT, byłam sama na parkingu. To był moment, który mnie wyzwolił – opowiedziała także piosenkarka, czym zaszokowała swoich wiernych fanów.

ZOBACZ TAKŻE: Szokująca aukcja skarbówki! Od państwa kupisz… linię produkcyjną narkotyków

11 teorii spiskowych, które okazały się prawdą


12 SZOKUJĄCYCH faktów, które zmienią twoje myślenie o narkotykach

...

Zobacz również