Ferdek Kiepski: Piosenka, którą musi usłyszeć każdy!

Ferdek Kiepski: Piosenka, którą musi usłyszeć każdy! Źródło: Screen YouTube

Ferdek Kiepski piosenka, którą musi usłyszeć każdy, jest dostępna do zobaczenia w Internecie. Wiele osób płakało ze śmiechu, kiedy ją usłyszało. Ferdek słynie ze świetnych tekstów, które sam układa. Poznajcie jeden z najlepszych utworów wszech czasów. 

Ferdek Kiepski piosenka, każdy musi to zobaczyć. W swoim repertuarze znany bohater z serialu Świat Według Kiepskich ma wiele wspaniałych hitów. W niektórych odcinkach dzieli się nimi z widzami i każdy płacze ze śmiechu. Poznajcie kilka z nich.

Ferdek Kiepski: piosenka, której nie zapomnicie

W jednym z odcinków Ferdek Kiepski postanowił zostać piosenkarzem. Nie, to nie jest ten, kiedy Walduś powiedział mu, że jest podobny do Krawczyka i konkurował z Boczkiem o kiełbasę od fanów. Zaczyna się niepozornie. Pijany Ferdek śpiewa piosenki polityczne pod pomnikiem prezydenta w parku. Marian Paździoch skarży się Halince, co wyprawia jej mąż. Po całym osiedlu rozchodzi się informacja o hicie Kiepskiego. Ten za opłatą w postaci wódki przedstawia piosenkę Boczkowi, który jest zachwycony i uważa, że powinien Ferdek zrobić z tego biznes. Ten podchwycił pomysł i tak też zrobił. Nagrał wiele kaset na improwizowanym sprzęcie i tłumami przychodzili do niego ludzie. W pewnej chwili przyszły kobiety, które oburzyły się za piosenkę "Furmana Kapłana". Na koniec odcinka znowu pijany śpiewał piosenkę w parku. Tym razem nie była ona o prezydencie, a o Marianie Paździochu, który całą sprawę zgłosił do sądu. Tekst piosenki w rytmie "Siekiera motyka" zwala z nóg. W innym odcinku Kiepski startował w wyborach prezydenckich. Tam chciał pokazać, że on kocha swój naród i da im wszystko. Zaśpiewał więc bardzo przyjemną i skoczną piosenkę pt. "Obiecanka", w której to obiecywał wszystko, co tylko będą chcieli wyborcy.

Piosenki z Kiepskich teksty

Zapewne jesteście ciekawi tekstów tych piosenek. Jedna z nich to ta, kiedy po piciu w piwnicy z Boczkiem robi karierę muzyka. Jest to typowa piosenka o wakacyjnej miłości: - W Puerto Rico to się działo, w willi na Makao Pili drinki, jedli lody, ona stara a on młody Do basenu jak skakała, wodę dupą wychlapała - śpiewał Ferdek. Druga piosenka z tego odcinka to ta, kiedy śpiewał o swoim sąsiedzie Paździochu. Sam na koniec przedstawia tekst piosenki i idzie ona tak:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Siekiera motyka baba goła Marian Paździoch to pierdoła Siekiera motyka bum cyk cyk Marian Paździoch stary pryk Siekiera motyka smętna bajka u Paździocha miętka fajka Siekiera motyka małpi wuj Marian Paździoch to jest... - i tutaj pada niecenzuralne, ale rymujące się słowo na "CH", jak mówi Paździoch. Tekst piosenki obiecanka również jest sławny i przekomiczny. Ferdek przed całym narodem śpiewa tak: - Kiełbasa, browary i inne towary narodzie kochany, ja Tobie dam opiekę lekarską i rentę wysoką tylko mnie wybierz na prezydenta Kokosy, banany, narodzie kochany a zamiast pracy taniec i śpiew i każden będzie miał, co tylko będzie chciał tylko mnie wybierz na prezydenta Ja obiecuję wam, ja obiecuję wam ja obiecuję wam, ja obiecuję wam ja obiecuję wam, ja obiecuję wam ja obiecuję wam, ja obiecuję wam, tralalala - śpiewa Ferdek Kiespki.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Michał Szpak mieszkał z mężczyzną? Cała prawda
  2. Co zrobić, żeby mąż przestał pić alkohol? Niezawodne sposoby
  3. Ile żon miał Karol Strasburger? Wielu może być zaskoczonych
  4. Sklepy w Wigilię 2018. Gdzie zrobicie zakupy w święta?
  5. Babka Kiepska: Śmierć odebrała fanom cudowną postać
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News