Feministki zakochały się w Lidlu! Ta książeczka robi FURORĘ

Feministki zakochały się w Lidlu! Ta książeczka robi FURORĘ

Kto by pomyślał, że niemiecki supermarket tak zaimponuje feministkom. Książeczka z Lidla robi prawdziwą furorę. Może jeszcze uda wam się ją dostać.

Pewna kobieta kupiła dla swojej córeczki książeczkę. Pewnie każdy rodzic wie, że aby kupić wartościową książkę dla dziecka trzeba się naprawdę namęczyć. Udało jej się i na taką trafiła. Nie spodziewała się, że uda się ją znaleźć własnie w Lidlu. Jak się okazuje, jest to bardzo pouczająca i przełamująca stereotypy książeczka.

Feministki pokochają Lidla

Matka zauważyła, że na przestrzeni lat bardzo zmieniło się podejście do kobiet i do zawodów jakie mogą uprawiać. Najbardziej zadowolone będą z tego feministki, ponieważ w książce można zobaczyć jak kobiety pracują na budowie jako architekci czy glazurnicy. Jak twierdzą internauci, to krok w bardzo dobrą stronę. Przestaje się pokazywać fałszywy obraz kobiety czy dziewczynki, która cały czas jest ubrana na różowo i bawi się lalkami albo gotuje. Zamiast tego daje jej się prace, które wymagają nie tylko siły ale i inteligencji i kobiety mogą się jej podejmować na równi z mężczyznami. Podobno książeczka schodzi jak ciepłe bułeczki, więc jeżeli chcecie ja zakupić to śpieszcie się. Fot. Lidia Janoszka Fot. Lidia Janoszka Fot. Lidia Janoszka   Źródło: mamadu.pl Następny artykuł