Lara Gessler komentuje kosmiczną cenę faworków swojej mamy. Jej słowa mogą oburzyć wielu Polaków

Lara Gessler komentuje kosmiczną cenę faworków swojej mamy. Jej słowa mogą oburzyć wielu Polaków Źródło: Instagram

Za faworki od Magdy Gessler musimy sporo zapłacić i z pewnością nasz portfel stanie się lżejszy, wychodząc z naręczem słodkości z jej cukierni. Cena przysmaku została ujawniona tuż przed Tłustym Czwartkiem. Lara Gessler postanowiła bronić interesu mamy i w dosadnych słowach skomentowała zachowanie tych, którzy narzekają na ceny w lokalu restauratorki.

Faworki od Magdy Gessler to nie lada wydatek. Z portfela natychmiast wyfrunie nam kilkadziesiąt złotych - a może nawet kilkaset, jeśli skusimy się także na pączki. Córka stanęła w obronie mamy oraz cen w lokalu.

Faworki kosztują kilkadziesiąt złotych za niecałe pół kilograma

"Słodki Słony" to kultowa cukiernia i restauracja Magdy Gessler, położona przy ulicy Mokotowskiej w Warszawie. Ulica obfituje też w wiele luksusowych sklepów, dlatego niejednokrotnie po udanych zakupach na ciasto do Magdy Gessler wpadają celebrytki. Na faworki skusiła się Anna Skura - znana blogerka i uczestniczka "Agent gwiazdy".

- Ja nie jestem ani deserowa, ani słodyczowa, więc tak bardzo się nie orientuję w cenach słodyczy, ale na bank to lekka przeginka - napisała w swojej relacji na Instagramie. Kiedy zobaczyła rachunek, aż ją zmroziło. Okazało się, że za paczkę faworków ważącą ok. 350-400 g należy zapłacić zawrotne 60 zł. Blogerka nie szczędziła przykrych słów odnośnie ceny. Co na to Lara Gessler?

Lara Gessler odziedziczyła szczerość po mamie. Mówi, jak jest

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zakładając, że ktoś mówi, że kosmiczną ceną jest 12 zł za ciastko, które jest zrobione na miejscu z najlepszych składników, a potem pójdzie do jakiejkolwiek sieciowej kawiarni i też zapłaci 12 zł za ciastko, które jest mrożone, a było robione dwa miesiące wcześniej, to ja uważam, że to nie jest duża cena. Na zamówienia nie narzekamy. Wydaje mi się, że żyjemy w czasach, kiedy stawiamy na jakość, więc - moim zdaniem - dużo lepiej jest wziąć jedno ciastko, które będzie takie, jak powinno, będzie wspaniale smakowało i zjesz to jedno ciastko, niż napchasz się kilogramem ciasta, które jest żadnej jakości. Ja to rozumiem, jeżeli ktoś nie chce wydawać pieniędzy. Nie ma takiej konieczności. Zawsze można samemu zrobić ciasto - wyczerpująco opowiedziała Lara Gessler w rozmowie z dziennikarzami Plejady.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia
2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

Przyznała, że faworki należą do tych pracochłonnych słodkości, więc jeśli komuś nie chce się ich robić w domu, analogicznie musi zapłacić za czas, który poświęcili pracownicy na ich wykonanie. Poza tym, tak jak wszyscy sądzili - czynsz przy Mokotowskiej kosztuje krocie, stąd wysokie ceny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziecko umierające ze starości? Niezwykle rzadka choroba
  2. Polacy już skaczą w Rasnovie. Biało-Czerwoni wypadli bardzo słabo
  3. Nikt nie miał pojęcia, że sytuacja była na tyle zła. "Boczek" z Kiepskich zaczął nawet tracić wzrok
  4. Rodzina królewska legnie w gruzach? Ujawniono, że księżna Diana miała córkę
  5. W końcu kamery wszystko uchwyciły. Cała prawda o Dagmarze i jej największej tajemnicy
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News