W sieci pojawił się film, na którym dwaj mężczyźni pastwią się nad Afrykańczykiem. Biali oprawcy próbowali go zamknąć żywcem w trumnie, wcześniej bili go i krępowali.

27-letni Victor Mlotshwa był torturowany przez dwóch farmerów z Afryki Południowej. Obaj mężczyźni zostali oskarżeni o porwanie i znęcanie się nad czarnoskórą ofiarą. Teraz przebywają w areszcie do czasu przesłuchania, które ma się odbyć w styczniu przyszłego roku.

Gdy przechodziłem skrótem przez miasto, złapali mnie i zarzucili, że wtargnąłem na ich posesje. Potem mnie bili, próbowałem uciekać, wtedy związali mnie kablem i zabrali na najbliższą farmę. Tam zmusili mnie do wejścia do trumny – mówił roztrzęsiony Mlotshwa.

Według mediów, na filmie oprawcy grożą próbując zamknąć wieko, że wrzucą do środka węża albo poleją całość benzyną. Między innymi dlatego ofiara tak panicznie się boi.

Film rozpoczął publiczną debatę na temat coraz częstszych ataków białych osób na czarnoskórą ludność w Afryce Południowej.

https://youtu.be/mO9RXgCMbZ4

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.