Fanów zamurowało. Młoda i piękna supergwiazda Polsatu ma ZAMIAST zębów...

Fanów zamurowało. Młoda i piękna supergwiazda Polsatu ma ZAMIAST zębów...

Młoda i piękna, a jednak, nieidealna! Okazuje się, że supergwiazda, która zrobiła międzynarodową karierę i w Polsce występująca m.in. w Polsacie... ma sztuczne zęby!

Izabella Miko, polska aktorka, która grywała w hollywoodzkich produkcjach sama wyznała prawdę. Piękna i młoda supergwiazda ma... sztuczne zęby! Zupełnie nie planuje tego ukrywać. Gwiazda na co dzień mieszka w Los Angeles. Co jak co, ale Ameryka kojarzy się z pięknymi, doskonałymi uśmiechami. Taki też prezentuje Izabella Miko, ale okazuje się, że to nie natura tak hojnie ją obdarzyła tylko specjaliści.

Izabella Miko ma sztuczne zęby

Gwiazda wyznała, że ma porcelanowe zęby. To dzięki temu jej uśmiech nawet na żywo wygląda jak z okładek najlepszych czasopism. - Jako dziecko zachorowałam na zapalenie płuc. Lekarstwo spowodowało, że moje zęby zaczęły rosnąć bez szkliwa. Założono mi więc porcelanowe nakładki, które noszę do dzisiaj - opowiedziała Iza Miko czasopismu "Rewia". Z pomocą porcelanowych nakładek można zmienić kolor i poprawić kształt oraz długość i szerokość zęba, a także odbudować brakujące fragmenty. Ceny zabiegów w gabinetach stomatologicznych są zróżnicowane, zależnie od elementów wchodzących w skład zabiegu oraz stanu wyjściowego zębów. Należy jednak liczyć się z kosztami od około 800 do nawet 2200 zł za jeden ząb! Iza Miko, która aktualnie bierze udział w polsatowskim show "Twoja twarz brzmi znajomo" rozpoznawalna jest głównie dzięki swoim pięknym blond włosom i właśnie po niesamowitym uśmiechu. Niektórzy twierdzą, że noszenie takich rzeczy w tak młodym wieku to coś ohydnego, Miko się jednak nie wstydzi.

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Muzułmanin staranował ludzi w centrum Warszawy! Tam były dzieci
  2. Rodzina wzgardziła ostatnią wolą Zbigniewa Wodeckiego. Twierdzą, że wiedzą lepiej
  3. Nawałka szokuje! Tuż przed meczem podjął decyzję, wszystkich wmurowało
  4. Czy Wojewódzki jest gejem? Szokująca wizja jasnowidza
  5. Kupiłeś to w Lidlu? Sklep błaga o zwrot: „To może eksplodować i was zabić!”
Źródło: se.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News