Fanom TVN opadły szczęki. Producenci naprawdę to zrobili

Fanom TVN opadły szczęki. Producenci naprawdę to zrobili

TVN potrafi zaskoczyć swoich widzów. Tym razem stacja ogłosiła wiadomość, której nikt się nie spodziewał. Producenci zdecydowali się na odważny krok, który może zakończyć się ogromnym sukcesem!

TVN ogłosiło w ostatnim czasie bardzo wiele zaskakujących decyzji. Jedna z nich dotyczy spektakularnego powrotu po latach. Tym razem chodzi o serial. Już w poniedziałek 25 lutego na antenie TVN rozpocznie się emisja drugiej serii serialu kryminalnego "Odwróceni", która będzie nosić tytuł "Odwróceni. Ojcowie i córki". Jest to kontynuacja produkcji sensacyjnej, w której tematy warszawskich gangów lat 90. przeplatały się z wątkami obyczajowymi. Serial TVN zdobył popularność 12 lat temu i gromadził przed telewizorami około 3 mln widzów. Kolejna seria będzie kontynuacją dawnych odcinków - umiejętnie nawiąże do przeszłości, lecz zaprezentuje widzom zupełnie nową, intrygującą historię.

TVN planuje wielki powrót. Już wkrótce premiera nowej serii "Odwróconych"

Zdjęcia do nowego cyklu "Odwróconych" trwały od 29 sierpnia do 6 grudnia 2018 r. Planem filmowym była przede wszystkim Warszawa, ale również inne części kraju takie jak Augustów. W obsadzie serialu można spodziewać się również nowych twarzy. Na ekranie produkcji TVN zobaczymy między innymi: Małgorzatę Foremniak, Annę Dereszowską, Andrzeja Zielińskiego, Andrzeja Grabowskiego, Olafa Lubaszenkę, Tomasza Schuchardta czy Mirosława Zbrojewicza. Artur Kowalewski, pomysłodawca i autor scenariusza przekonuje, że produkcję mogą oglądać również osoby, które nie śledziły poprzedniej serii "Odwróconych". Serial ma być tak skonstruowany, by był czytelny i zrozumiały dla wszystkich widzów. - Z jednej strony są to te same postaci, ale po 12 latach są to już zupełnie inni ludzie. Ponadto dzięki temu zabiegowi produkcję może obejrzeć widz, który nie śledził poprzednich odcinków, albo ich już nie pamięta - przyznaje producent serialu, który już wkrótce zobaczymy w TVN.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:

Na widzów nowej produkcji TVN czekają wielkie emocje

Nowa seria "Odwróconych" to przede wszystkich historia o relacjach ojców i córek. Inicjatorom produkcji przyświecały następujące pytania: Czy da się oszukać demony przeszłości oraz czy córki muszą zapłacić za winy ojców? Mimo kryminalnego charakteru produkcji TVN nie zabraknie również humorystycznych wątków. Należy spodziewać się wciągającej akcji, plejady utalentowanych gwiazd, a także rozwiązania, które zaskoczy widzów. Reżyser chciałby kontynuować cykl przez dłuższy czas, ale ostateczna decyzja w tej sprawie należy do TVN. Premierowe odcinki serialu można będzie oglądać od 25 lutego, w poniedziałki o godz. 21.30.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Omenaa Mensah przeszła POWAŻNĄ operację! Gwiazda ukryła to przed wszystkimi
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. TVP trzymała to w tajemnicy, przełom. Wiadomości zepchnięte na boczny tor
  4. Tadeusz Rydzyk grozi. Ojciec Dyrektor wyparł się wszystkiego
  5. Poznaliśmy ranking diet opracowany przez specjalistów. Już nie musisz się martwić o szczupłą sylwetkę
  6.  HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Wirtualne Media
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News