Natalia Kukulska to jedna z tych gwiazd polskiej muzyki, które niechętnie dzielą się informacjami ze swojego życia prywatnego. Wokalistka nie była jednak w stanie ukryć tego, że na początku stycznia została mamą po raz trzeci. Córka Laura dołączyła do gromadki jej potomstwa. Nawet jednak szczegółami z macierzyństwa Kukulska nie dzieliła się z zapałem.

Wyjątkiem jest jedno ze zdjęć, które wokalistka opublikowała w sieci na swoim profilu na Instagramie. Chodzi o fotografię, na której pozuje z… laktatorem. Przyrząd do ściągania mleka przykłada do ucha jak słuchawkę. Wokalistka chciała zasygnalizować tym, że mimo nawału pracy, jaki ma przy swojej trasie koncertowej „Halo tu ziemia”, wciąż ma czas dla dzieci.

Obok pozytywnych komentarzy, w których kobiety bardzo przychylnie wypowiadały się o wokalistce, nie zabrakło tych pełnych zniesmaczenia. Niektórzy zwracali uwagę Kukulskiej, że szuka taniej sensacji i wypominali, że zdjęcie jest po prostu „strasznie słabe”. Jak napisała jedna z kobiet, „to typowy pocisk madki”.

– Naprawdę? Z laktatorem? Słabo strasznie. Tak Panią lubiłam, a teraz typowy pocisk „maDki” – czytamy pod zdjęciem wokalistki.

Fanki gwiazdy szybko wzięły w obronę Kukulską i pod zdjęciem zaczęła się prawdziwa batalia na słowa. W końcu głos zabrała sama piosenkarka, która podkreśliła, że „nic co ludzkie…” i potwierdziła, że „to taki żart” i „nie chciała nikogo zdjęciem urazić”.

źródło: instagram.com/natalia.kukulska

źródło: instagram.com

Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?


Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?