Pojawienie się Jima Carreya na imprezie Harper’s Bazaar’s ICONS wywołało zaskoczenie. Aktor nigdy nie pojawiał się na takich imprezach i publicznie je wyśmiewał. Zaskoczenie wzbudziło jednak już samo jego pojawienie się. Od kiedy w ubiegłym roku jego dziewczyna popełniła samobójstwo, aktor odciął się od mediów.

Brak kontaktu ze światem najwyraźniej mocno zaszkodził aktorowi. Komik bardzo dziwnie zachowywał się na imprezie, która zebrała gwiazdy mody. Przekonała się o tym dziennikarka stacji E!, która postanowiła porozmawiać z Carreyem. Aktor odpowiadał jej w bardzo dziwny sposób. Kiedy zadała mu pytanie, co robi na imprezie, odpowiedział, że „szukał czegoś zupełnie pozbawionego znaczenia i sensu, w czym mógłby wziąć udział i tak trafił tutaj”.

Później było tylko jeszcze dziwniej, a aktor dowodził tylko, że traci kontakt z rzeczywistością. Kolejne pytanie dziennikarki odpowiedział, jakby rozmawiał z duchem: „Jeny, to naprawdę najmniej ambitna możliwość, jaka mogła nam przyjść do głowy. Nie mogę powiedzieć, czy na pewno istniejesz, ale za to w powietrzu unosi się ładny zapach”. Dziennikarka nie dawała jednak za wygraną i próbowała dogadać się z aktorem. Skomplementowała jego strój i podkreśliła, że bardzo dobrze wygląda. Wówczas aktor przebił poprzednie wypowiedzi.

– Nie wystroiłem się. Nie ma żadnego „mnie”. Są tylko rzeczy, które się dzieją. Ten świat do nas nie należy. Nie mamy żadnego znaczenia – mówił aktor.

Nie ma pewności, dlaczego aktor jest w tak opłakanym stanie psychicznym. W ubiegłym roku samobójstwo popełniła jego dziewczyna, Cathriona White. Jej rodzina oskarża aktora o to, że gnębił ją psychicznie i to on jest odpowiedzialny za doprowadzenie jej do samobójstwa. Wielu komentatorów wskazuje, że aktor miał przejść załamanie psychiczne po jej śmierci.

https://www.youtube.com/watch?v=-JmNKGfFj7w

źródło: youtube.com

Mistrzostwa Świata Brody i Wąsów 2017

...

Zobacz również