Fani żegnają Eldo. Smutną informację przekazano w krótkim wpisie

Fani żegnają Eldo. Smutną informację przekazano w krótkim wpisie

Mało brakowało, a ta informacja przeszłaby zupełnie bez echa. Kultowego rapera Eldo żegnają fani i koledzy z branży. To koniec pewnej epoki, w której raper odcisnął swoje niezapomniane piętno.

Do mediów informacja przedostała się przez innego znanego polskiego rapera - Wujka Samo Zło. Podczas audycji w radiu Weszło FM WSZ poinformował, że Eldo pożegnał się na stałe ze sceną muzyczną. Wspomniał, że sam dowiedział się o tym przez zdawkowy wpis, który raper zamieścił na swoim prywatnym profilu na Facebooku.

Eldo kończy karierę. Fani w żałobie

Faktycznie - wiadomość, która praktycznie została zignorowana przez media, pojawiła się na profilu artysty pod koniec lutego. Wpis jest krótki i zmusza do myślenia, pozostawia bowiem wiele niedomówień. - Po 13 latach zawodowstwa muzycznego powrót do regularnej pracy. Trzymajcie kciuki - napisał Eldo na Facebooku. Post został zinterpretowany jako deklaracja zerwania ze sceną artystyczną. Co muzyk miał na myśli przez "regularną pracę" nadal nie wiadomo. Jednak jego nieobecność w świecie rapu będzie oznaczała ogromną pustkę trudną do zapełnienia.

Kim jest kultowy raper?

Wpis artysty jest enigmatyczny i trudny do interpretacji. W innych wpisach muzyk, który naprawdę nazywa się Leszek Kaźmierczak, nie odnosi się do tej informacji. Nie jest ona jednak bardzo zaskakująca. Już 4 lata temu Eldoka zapowiadał koniec kariery. Miało to nastąpić po wydaniu jego albumu "Chi". Wtedy jednak do tego nie doszło, dopiero teraz raper najwyraźniej podjął tę trudną decyzję. Leszek Kaźmierczak, nazywany Eldo lub Eldoką, jest żywą legendą polskiej sceny hip-hopowej. Na swoim koncie ma znane albumy, takie jak: "Człowiek, który ukradł alfabet", "Eternia", czy "27". Jest współtwórcą kultowej grupy "Grammatik", która działała w latach 1997–2000 i 2004–2008. Eldo fot. facebook.com/leszekkazmierczak
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Chada zapowiedział swoją śmierć! Przerażające ostatnie słowa
  2. Słynny raper ujawnia. "Ktoś pomógł Chadzie w samobójstwie"
  3. Znany raper uderza w aktora Vegi. "To konfident policyjny! Od gangstera do frajera"
Następny artykuł