Po tylu wspaniałych kreacjach aktorskich, które stworzyła, wszyscy na pewno będą za nią tęsknić. Niezaprzeczalnie będzie jej bardzo brakowało w kinie. Fani żegnają Cameron Diaz.

Cameron Diaz podjęła dramatyczną decyzję. Po tylko wspaniałych filmach, które współtworzyła jej fani zapamiętają ją na zawsze. Jednak teraz są zmuszeni ją pożegnać.

Cameron postanowiła skończyć z aktorstwem. Piękna artystka postanowiła raz na zawsze zniknąć z ekranów kinowych, a to na rzecz zostania… kurą domową. Chce się teraz skupić na swoim związku z mężem Benijm Maddenie.

Cameron Diaz odchodzi

– Niedawno jadłam lunch z Cameron i zapytałam jej, czy nie chciałaby aby powstał sequel „Ostrożnie z dziewczynami”. Cameron odpowiedziała, że raz na zawsze kończy z aktorstwem i zamierza skupić się na swoim mężu, Benjim Maddenie i „karierze kury domowej”. Powiedziała mi wprost: „Mam już dość”. Nie wiem, co mogłoby sprawić, żeby znowu zaczęła grać. Ona ma naprawdę udane życie u boku męża i nie chce już kręcić kolejnych filmów – opowiedziała w mediach Selma Blair, przyjaciółka Diaz.

Nigdy więcej nie zobaczymy aktorki na wielkich, kinowych premierach. Trzeba jednak przyznać, że ma za sobą wspaniałą karierę i nie powinna już niczego żałować.

45-letnia Cameron Diaz zaczynała karierę jako modelka. Z czasem przebranżowiła się i została gwiazdą amerykańskiego kina. Wystąpiła m.in. w takich filmach jak: Aniołki Charliego, Holiday czy Zła Kobieta. Była nawet najlepiej zarabiającą aktorką Hollywood, za jeden film zgarniała nawet… 15 milionów! Z całą pewnością na swojej aktorskiej emeryturze nie będzie musiała się martwić o utrzymanie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kwaśniewski pójdzie do więzienia?! Szokujące doniesienia
  2. Kiszczakowa wyrzucona na bruk? Ostry komentarz wdowy
  3. UWAGA! Szokujące zarządzenie, rodziny w całej Polsce muszą oddać 500+
  4. Uczestniczka nie wytrzymała. Za kulisami powiedziała, co naprawdę sądzi o Iwonie Pavlović
  5. Chiny stają się dyktaturą?! Zmiana konstytucji, nieograniczona władza

Oto najseksowniejsze kobiety świata! [ZDJĘCIA]


10 polskich seriali z czasów PRL, które można oglądać bez końca

Źródło: pudelek.pl

 

Zobacz również