To fatalna wiadomość dla fanów brytyjskiego wokalisty. Williams ujawnił w końcu, dlaczego odwołał swoją ostatnią trasę koncertową. Chodzi o chorobę, która rozłożyła go na łopatki i unieruchomiła w szpitalu.

Dla fanów 43-letniego wokalisty to prawdziwy szok. Muzyk odwołał swoją trasę koncertową, czego w ogóle nie ma w zwyczaju. Dopiero teraz zabrał głos w sprawie. Okazało się, że Williams trafił na oddział intensywnej terapii.

– Od pięciu tygodni walczę z chorobą. Niestety musiałem odwołać moją trasę koncertową, która przebiegała najlepiej, jak mogła. Później dostałem wyniki badań… Były bardzo niepokojące, a na oddziale intensywnej terapii nie można koncertować – wyjaśnił muzyk.

Tajemnicza choroba

Williams nie tłumaczy jednak, co dokładnie mu dolega. Muzyk mówi tylko, że sprawa jest naprawdę poważna i walczy z tajemniczym schorzeniem od pięciu tygodni. Jak zaznaczył, gdyby sprawa nie była tak poważna, jak jest, nie odwoływałby trasy koncertowej, czego zdecydowanie nie ma w zwyczaju.

– Od 1998 roku nie odwołałem żadnego koncertu ze względu na problemy zdrowotne, więc wiecie na pewno, że nie zrobiłbym tego, gdybym nie miał ważnego powodu – podkreślił muzyk.

źródło: fakt.pl

15 największych sekretów ujawnionych przez WikiLeaks


Najbardziej przerażające stworzenia, jakie żyją na naszej planecie

...

Zobacz również

Zobacz również