Fani jednego z najbardziej popularnych aktorów na świecie są zdruzgotani. Ich idol zachorował na śmiertelną chorobę – raka skóry. 

Aktor znany głównie z roli Wolverine’a śmiertelnie zachorował. Hugh Jackman, który w każdej roli świetnie wyglądał, niestety bardzo cierpi. Fani są zszokowani.

Słynny aktor nie należy do skandalistów i unika ich jak może a rodzina i przyjaciele są dla niego na pierwszym miejscu. Stara się chronić swoją prywatność. Teraz ujawnia część prawdy ze swojego życia. Mówi wprost, że gdyby nie żona, to dziś by już go nie było na świecie.

Mało kto wie, że Jackman od 2013 roku jest ciężko chory, ma bowiem raka skóry. Aktor intensywnie walczył z czerniakiem i zdawało się, że udało mu się wygrać tę walkę. Niestety choroba wróciła na nowo i daje o sobie znać.

– Spotkanie z moją żoną to najlepsza rzecz, jaka mi się w życiu przytrafiła – mówił aktor dla “The Hollywood Reporter”.

Pobrali się w 1996 roku i są przykładnym małżeństwem, stali się nierozłączni. Wspierali się w najtrudniejszych chwilach. Rak skóry to niejedyne nieszczęście, które ich dotknęło. Jego żona Deborra-Lee Furness dwa razy poroniła. W końcu zaadoptowali dwójkę dzieci. Aktor bardzo kochą swoją wybrankę i często powtarza, że gdyby nie ona to już by nie żył.

W tym roku nastąpił nawrót choroby. Jak twierdzi CNN, to już przynajmniej piąty raz, kiedy australijski aktor poddał się zabiegowi wycięcia nowotworowych komórek. Aktor poinformował o swojej chorobie na Twitterze.

Znów rak podstawnokomórkowy. Dzięki regularnym kontrolom i wspaniałym lekarzom wszystko jest w porządku. Wygląda gorzej z opatrunkiem niż bez. Używajcie filtrów słonecznych! – napisał.

Hugh Jackman nie zapomina o chorobie, cały czas z nią walczy i apeluje do swoich fanów, by nie lekceważyli żadnych niepokojących objawów zdrowotnych szczególnie tych na skórze.

Proszę, badajcie się! Nie bądźcie tak lekkomyślni jak ja!– ostrzegał.

Źródło: wsedno24.pl

 

...

Zobacz również

11 straszliwych chorób, w których istnienie nie uwierzysz

Zobacz również