Fani dosłownie zamarli. Szokujące słowa syna lidera Paktofoniki o prawdziwym powodzie śmierci jego ojca. Wielu zastanawia się, dlaczego Magik zdecydował się na tak dramatyczny krok. Teraz komentuje to jego syn.

Mija wiele lat odkąd raper Magik popełnił samobójstwo. W 40. rocznicę urodzin ojca, jego syn postanowił skomentować powód śmierci rapera. Zszokował tym wszystkich.

Lider Paktofoniki i członek innego kultowego zespołu Kaliber 44 zmarł tragicznie 18 lat temu w wieku zaledwie 22 lat. Teraz znany głównie wśród młodzieży youtuber Ajgor Ignacy stworzył film dokumentalny o historii życia Magika. W tym nagraniu wziął udział syn zmarłego artysty – Filip Łuszcz.

Dlaczego Magik postanowił się zabić?

Magik popełnił samobójstwo 26 grudnia 2000 roku. Wyskoczył z okna swojego mieszkania w Katowicach. Mimo młodego wieku osiągnął tak dużo, że momentalnie stał się legendą. Wszystkich jednak zastanawiało, co właściwie pchnęło go do samobójstwa. Sprawę postanowił skomentować właśnie jego syn.

Ci ludzie rapowali wtedy o tym, czym żyli. A dla tych ludzi nie było to wówczas zbyt kolorowe życie, dlatego niektórzy sceptycznie podchodzą do tej muzyki po latach. Ja nie. Mam do tego bardzo duży dystans, gdyż bardzo dużo mroku też w mojej muzyce się pojawia – powiedział w rozmowie z youtuberem Filip Łuszcz, komentując twórczość ojca.

Był artystą, ludzie rozkminiają, dlaczego się zabił i jak. Ale czy to jest ważne? Ważne, że był kimś, robił coś, a teraz go nie ma. Temat zamknięty, po co o tym gadać. Ludzie szukają sensacji – tak skomentował powód śmierci swojego ojca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lewandowska publicznie pierze brudy! Zaatakowała swojego ojca
  2. Z mężem Gessler jest bardzo źle. Zabarykadował się w domu, nie wpuszcza nawet dzieci
  3. Teresa Lipowska, znana Barbara Mostowiak odchodzi z „M jak Miłość”?! Mamy jej komentarz
  4. Chada nie zginął przez przypadek? Ten szpital słynie z „dziwnych” zgonów
  5. Co się dzieje?! Prezydent Francji ARESZTOWANY, panika w kraju

Gwiazdy "Klanu", które już nas opuściły [ZDJĘCIA]


"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]

Źródło: natemat.pl

Zobacz również