anna mucha
screen przeAmbitniPL
Bartłomiej Chudy - 3 Grudnia 2018

Fani załamani. Nieoficjalne: Anna Mucha odchodzi

Anna Mucha jest znaną polską aktorką filmową i serialową. Ma czym się pochwalić - jej największym i najdłuższym projektem jest serial "M jak miłość", w którym występuje od 15 lat! W show-biznesie pojawiły się pogłoski, że aktorka zakończy współpracę z popularną "emką"! Sama zainteresowana odniosła się do sprawy.

Anna Mucha jest jedną z najdłużej grających aktorek w nietracącym na popularności serialu. Z jej serialowym wcieleniem, czyli Magdą Marszałek, publika zdążyła zżyć się bardzo mocno.

W "M jak miłość" od kilkunastu lat. Anna Mucha zrezygnuje z roli w serialu?!

Mimo licznych przerw, Annie Musze stuknęło właśnie 15 lat współpracy z ekipą "M jak miłość". Z racji ciągłego zaangażowania w nowe projekty nie milkną więc plotki jakoby Mucha zupełnie porzuciła swój najdłuższy telewizyjny projekt. Teraz sprawa nabrała tempa. Magazyn kolorowy "Party" informuje, że znana aktorka "dołączyła do ekipy drugiego sezonu serialu "Za marzenia". Zdradziła w czasopiśmie, że zagra wokalistkę muzyki pop, która zawojuje całe serialowe otoczenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
- Myślę, że Gabi nie od razu przypadnie widzom do gustu, bo jak to gwiazda, będzie... trudna ale i intrygująca. Mogę jedynie zdradzić, że pojawię się w wątku z bardzo przystojnym mężczyzną, co bardzo mi się podoba - nadmieniła.

Czy pogodzi projekty? Aktorka skomentowała sprawę

Wciągnięcie się w nowy projekt, z nową energią często sprawia, że aktorzy - nie widząc szans na pogodzenie pracz na planie - muszą z czegoś zrezygnować. Realizatorzy "M jak miłość" dawali Musze możliwość powrotów. Fani żałowaliby z pewnością przerwania na dłuższy czas wątku z postacią Magdy Marszałek, zwłaszcza wtedy gdy układa sobie życie uczuciowe z Andrzejem (granym przez Krystiana Wieczorka). Aktorka odniosła się jednak do sprawy kończąc tym samym wcześniejsze plotki. Pytana o jej dalsze zamiary co do "M jak miłość" odpowiedziała: - W tym serialu pojawiam się i znikam od 15 lat. "M jak miłość" zawsze dawało mi poczucie, że mam do czego wracać oraz że ma widzów, którzy zawsze są ze mną. Bardzo to sobie cenię. Dlatego uspokajam, nigdzie nie odlatuję - czytamy w serwisie Telemagazyn.pl.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Oby nie skończyło się wymiotami. Anna Mucha ujawniła, co zrobi na 18 urodziny „M jak Miłość”
  2. Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN
  3. Ile zarabia Chodakowska? Zarobki ma jak z kosmosu
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
  5. Ikona M jak miłość w psychiatryku! Postać niebawem umrze w serialu?!
Kuba WojewódzkiKuba Wojewódzki ukrywał to przez lata! Teraz odkrył się przed światemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News