Marta Kaczyńska słynie przede wszystkim z tego, że jest córką tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Zdarza się jej jednak także zachwycić opinię publiczną, na przykład swoim wyglądem.

Kaczyńska chętnie spędza wakacje w kraju, czasem jednak zdarza się jej pojechać za granicę. Niechętnie pozuje do zdjęć, a częściej na swój profil w serwisie Instagram wrzuca zdjęcia widoków i miejsc, w których bywa.

Tym razem zaskoczyła wszystkich urokliwym zdjęciem pozowanym, na którym odsłania swoje nogi. Internauci zachwycili się jej figurą. Od razu pojawiły się pochlebne komentarze, sugerujące, że wygląda jak modelka. Jeden z użytkowników niemalże się oświadczył.

Wyglądasz cudownie normalnie mieć tak wspaniałą żone to skarb. Zrobiłbym wszystko dla ciebie – napisał internauta.

Pojawiły się też oczywiście komentarze negatywne. Jeden z internautów zwrócił uwagę na „polityczne” pochodzenie Kaczyńskiej. Inny stwierdził, że Marta Kaczyńska „nie ma twarzy a ryj”, wzmacniając swój komentarz sześcioma wykrzyknikami.

Internauci zaczęli też rozważać, gdzie zostało zrobione zdjęcie. Część komentatorów zasugerowała Kubę, kojarząc odrapany budynek i kolorystykę zdjęcia. Ktoś inny zasugerował komentując kolejne zdjęcia, że to Portugalia.

To Portugalia i słynne azulejos, prawdopodobnie na południowym wybrzeżu, może Lagos – możemy przeczytać w komentarzu.

fot. instagram.com/mmkaczynska/

Źródło: msn.com

BOSKIE ciało tej modelki kusi tysiące internautów!


Tak żyją nieprzyzwoicie bogate dzieci rosyjskich oligarchów [ZOBACZ!]

...

Zobacz również