Kontrowersje wokół prywatnego oraz zawodowego życia Kuby Wojewódzkiego nie cichną od lat. Jeden z najbardziej popularnych showmenów w Polsce zapowiedział właśnie swój… koniec.

Kiedy do władzy w Polsce doszło Prawo i Sprawiedliwość, dziennikarz zaczął coraz częściej komentować bieżącą sytuację polityczną w naszym kraju. Jakiś czas temu zasugerował więc nawet, że może wraz z gośćmi swego programu… trafić do więzienia.

W najnowszym odcinku show Kuby Wojewódzkiego na kanapie zobaczymy Sebastiana Stankiewicza oraz Jerzego Owsiaka. Prawdopodobnie nie obędzie się więc bez dyskusji politycznej, którą bez wątpienia sprowokuje sam prowadzący.

Czy program źle się kończy?

– Który z nas po tym programie pójdzie siedzieć⁉ Możecie głosować! 1. Owsiak 2. Wojewódzki 3. Seba – napisał na swym profilu na Facebooku gwiazdor TVN, publikując fotografię z gośćmi, którzy pojawią się na ekranach telewizorów już we wtorek.

Internauci natychmiast podchwycili prowokację Wojewódzkiego i zaczęli w komentarzach prognozować, który z celebrytów jako pierwszy podpadnie władzy w czasie trwania wywiadu. Czas jednak pokaże, czy rzeczywiście rozmowa zostanie stanowczo przeprowadzona w tonie sprzecznym z linią polityki rządu.

Fot. Facebook

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!


Kiedyś wzdychały do nich miliony Polaków... Jak wyglądają dziś?

...

Zobacz również