Tomasz Karolak uważany był zawsze przez licznych fanów za wiecznego chłopca. Jak się jednak okazuje, postanowił on całkowicie zmienić swoje życie. Poza dbaniem o pracę i pieniądze, aktor znalazł wreszcie czas na głębokie uczucie i skupienie się na swojej duchowości.

Karolak udzielił w ostatnim czasie bardzo szczerego wywiadu dziennikarzom „Twojego Stylu”. Opowiedział w nim o gigantycznych przemianach, które w nim zaszły. Wyznania te zadziwiły, ale także bardzo ucieszyły fanów artysty.

– Pojawiła się we mnie dojrzałość i uważność. Wierzę, że los kieruje nas na pewne drogi po to, aby coś przepracować. Wreszcie zaczynam patrzeć w głąb siebie, analizować, kim jestem, co robię, co to jest w ogóle miłość. Coś we mnie porządkuje. Moje serce jest zajęte – stwierdził w bardzo bezpośredni sposób znany polski aktor, ujawniając także, kiedy zaszła w nim ogromna przemiana.

 Chyba wtedy, kiedy odkryłem w sobie prawdziwą miłość. Do dzieci, do kobiety. Ucieszyłem się, że po tych wszystkich moich turbulencjach życiowych ta miłość we mnie nadal jest – stwierdził Karolak, czym niezwykle ucieszył licznych fanów.

Najlepiej zarabiający aktorzy 2017 - rankingi zaskakują!

 

 

 

...

Zobacz również