Fani w ekstazie. Małysz weźmie udział w hitowym programie TVN

Fani w ekstazie. Małysz weźmie udział w hitowym programie TVN

W 2011 roku Adam Małysz oddał ostatni skok w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Od tego czasu aktywnie działa w Polskim Związku Narciarskim, gdzie zajmuje wysoką pozycję koordynatora skoków i kombinacji norweskiej. Teraz zastanawia się nad wzięciem udziału w hitowym programie TVN!

Przygoda Małysza z podróżami po całym świecie i uprawianiem sportu nie zakończyła się siedem lat temu. Były skoczek od tamtego czasu uczestnicy w rajdach samochodowych, w tym w Rajdzie Dakar. Co ciekawe jego żona, Izabela dzieli tę pasję ze swoim mężem. ZOBACZ TAKŻE: Małysz wystartuje w wyborach?! Wiadomo z jakiej partii Oboje są bardzo popularni i cieszą się niczym nieskalaną reputacją. Popularność Małyszów jest ogromna, a jeden z najbardziej utytułowanych skoczków wszech czasów uważany jest za bohatera narodowego. Sławne małżeństwo nie jest jednak małżeństwem celebrytów. Małysze wiodą życie tak, jakby nigdy nie byli rozpoznawalni. Są przy tym bardzo kontaktowi i chętnie rozmawiają z mediami. Dlatego każdy producent chciałby widzieć ich w swoim programie. ZOBACZ TAKŻE: Ale petarda! Córka Małysza wyrosła, jest nie do poznania Bardzo możliwe, że Izabela i Adam Małyszowie już niedługo wystąpią w hitowym reality show TVN-u. Oboje mają do tego predyspozycje. Lubią wyzwania i egzotyczne wyprawy. Fani zarówno stacji, jak i multimedalisty Igrzysk Olimpijskich i mistrzostw świata na pewno będą zachwyceni tą wiadomością.

Małysz weźmie udział w hitowym programie TVN

Jak podaje "Świat i ludzie" Małyszowie otrzymali propozycję występu w trzeciej edycji "Azja Express". Choć nie podpisali kontraktu, bardzo poważnie się nad tym zastanawiają. - Nie podpisali kontraktu, ale propozycja ich zainteresowała i poważnie się nad nią zastanawiają. To sen dyrektora Miszczaka, bardzo chciałby Małyszów mieć jako gwiazdy. Są tak lubiani, że każda stacja marzy o ich udziale w swoich programach - mówi tygodnikowi osoba pracująca w TVN. ZOBACZ TAKŻE: Koszmar podczas Azja Express. Znana polska gwiazda o krok od ŚMIERCI Szanse Adama i Izabeli na zwycięstwo byłyby bardzo duże. Oboje przecież mają doświadczenie w dalekich i wymagających podróżach. Nie boją się wyzwań, a udział w egzotycznym wyjeździe opatrzonej zadaniami, będzie na pewno zadaniem, które przypadnie im do gustu. ZOBACZ TAKŻE: Nie uwierzycie! Tak spędzają Sylwestra polscy celebryci źródło: se.pl Następny artykuł