Edyta Górniak na dobre zapisze się w historii polskiej sceny muzycznej. Mimo że od jej spektakularnego występu na Eurowizji minęły lata, piosenkarka ma stałe grono wiernych fanów. Wyrażają oni ostatnio zaniepokojenie tym, co dzieje się z twarzą Górniak.

Piosenkarka ma na swoim koncie nie lada sukcesy. Żaden polski reprezentant nie osiągnął tak wysokiej pozycji w konkursie Eurowizji jak ona. Piosenkę „jestem kobietą” śpiewała kiedyś cała Polska.

Wraz z sukcesami i sławą przyszło również grono fanów i zainteresowanie mediów. Dziennikarze największych portali plotkarskich podążali za jej byłym partnerem, Dariuszem K., odpowiedzialnym za śmiertelny wypadek samochodowy. Rozpisywali się również na temat sposobu, w jaki piosenkarka wychowuje swojego syna, Alana.

Górniak, choć dziś już mniej aktywna na scenie, nadal cieszy się wiernym gronem fanów. Ostatnio wpadła na nich po wyjściu ze studia DDTVN i… wywołała u nich poważne zaniepokojenie. Twarz piosenkarki – jak zauważyli śledzący ją internauci – jest niemal nieruchoma i sprawia wrażenie opuchniętej, co w efekcie wygląda przerażająco. Możliwe, że Górniak przedobrzyła z usługami medycyny estetycznej.

fot. Youtube/e-gorniak.com Edyta Górniak
fot. Instagram/edytagorniak

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

...

Zobacz również