Jennifer Lawrence od kilku lat pozostaje jedną z najbardziej popularnych i najlepiej opłacanych aktorek. Fakt, iż jej wypowiedzi cytują media na całym świecie, nie może więc nikogo dziwić. Czasami artystka mówi jednak rzeczy, które zaskakują jej fanów bez względu na poglądy, czy pochodzenie.

Lawrence jest właśnie w trakcie promocji swojej najnowszej produkcji – „Mother!”. Udziela więc wielu wywiadów, w których pytana jest nie tylko o sprawy środowiska filmowego. W jednej z najnowszych rozmów z dziennikarzami odniosła się więc do gigantycznego problemu huraganów, z którymi walczą obecnie tysiące Amerykanów.

– Ta katastrofa to gniew matki natury za wybór Donalda Trumpa na prezydenta USA. To się zaczęło, kiedy go wybrano. Huragany, które niszczą Teksas i Florydę, zostały pobudzone przez ten wybór – powiedziała Lawrence w wywiadzie dla brytyjskiej telewizji Channel 4.

Zobacz również

Opinia aktorki zadziwiła tysiące jej fanów. Większość bezpośrednio krytykowała artystkę za kontrowersyjne słowa, upominając, że zamiast spekulować na temat huraganów, mogłaby zaangażować się w pomoc jego ofiarom.

Najseksowniejsze kobiety świata