Gwiazda słynąca z ogromnego talentu muzycznego i kontrowersyjnych teledysków musiała przerwać trasę koncertową. W dramatycznym wpisie na Instagramie informuje o tym fanów, którzy nie ukrywają obaw o jej zdrowie.

Lady Gaga boryka się z przewlekłą chorobą o nazwie fibromialgia. Schorzenie to powoduje u niej chroniczny ból, z powodu którego gwiazda trafiła do szpitala. Dlatego musiała przerwać trasę koncertową, o czym napisała na Instagramie.

– Kochani, jestem załamana, ale nie będę w stanie pojawić się na festiwalu „Rock in Rio”. Zrobiłabym wszystko dla Was, ale muszę się zająć moim zdrowiem. Proszę o zrozumienie z Waszej strony i obiecuję, że powrócę wkrótce. Bardzo Was przepraszam i kocham z całego serca – poinformowała piosenkarka.

Po raz pierwszy o chorobie artystki zrobiło się głośno po premierze zwiastuna zapowiadającego biograficzny film o niej „Gaga: Five Foot Two”. Wtedy po raz pierwszy Lady Gaga przyznała się, że cierpi na fibromialgię.

Jak podkreśla gwiazda, chce mówić o tej chorobie, bo wielu ludzi nic o niej nie wie. Lekarze bardzo często bagatelizują problem, uznając, że pacjenci wymyślają sobie schorzenie. Osoby cierpiące na fibromialgię mają problem z dostępem do rehabilitacji, wózków inwalidzkich czy innej pomocy.

fot. instagram.com/ladygaga

Źródło: plotek.pl

...

Zobacz również

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd