Liczni fani Roberta Lewandowskiego przecierają oczy ze zdumienia, nie mogąc uwierzyć, w to, co ten zrobił. Nie szczędzą mu konkretnych słów krytyki. „Robisz z siebie pajaca” – komentują.

Na facebookowym profilu Robert Lewandowski opublikował film, w którym reklamuje markę telefonów komórkowych. Piłkarz instruuje na nim… jak zrobić idealne selfie!

ZOBACZ TAKŻE: „To największy projekt w dziejach polskiej muzyki”. Donatan współpracuje z Robertem Lewandowskim

Fani Roberta Lewandowskiego zniesmaczeni

Fani Roberta Lewandowskiego są oburzeni tym, czym zajmuje się piłkarz w chwilach wolnych od treningów i zawodów. Nie szczędzą mu mocnych słów krytyki, stwierdzając wprost: „Robisz z siebie pajaca!”

Niedawno fani Roberta Lewandowskiego byli świadkami zmiany przez niego koloru włosów. Teraz okazuje się, że było to związane z jego kontraktem reklamowym.

ZOBACZ TAKŻE: Deklaracja Anny Lewandowskiej zmienia wszystko. Co na to Robert?

Droga kariery

Widać, że nie wszystkim podoba się to, w jaki sposób Lewandowski prowadzi swoja karierę. Film, w którym instruuje jak zrobić idealne selfie, zdobył dużą popularność, ale głównie przez to, że leje się pod nim siarczysta krytyka na Lewandowskiego.

 – Z całym szacunkiem dla pana pracy na boisku, ale proszę – trochę godności – komentują fani pod filmem.

ZOBACZ TAKŻE: Brawo Robert! Lewandowski przekazał gigantyczną sumę na ratunek chłopczyka

Wygląda na to, że Robert Lewandowski musi się zastanowić, w jakim kierunku poprowadzić swoją karierę, żeby zachować szacunek i podziw swoich fanów. Może wystarczy po prostu skupić się na sporcie.

Źródło: facebook.com

14 gorących partnerek piłkarzy, o których marzy każdy facet [ZDJĘCIA]


Kto jest bogatszy: Lewandowski czy Radwańska? Najbogatsi Polacy przed 40. w 2017 roku [ZOBACZ!]

...

Zobacz również