W ramówce Telewizji Polskiej doszło do poważnych zmian. Fani, oczekujący na emisję 3 odcinka programu „Rolnik szuka żony”, będą gorzko zawiedzeni. Niestety – program został odwołany.

W niedzielny wieczór wszyscy oczekujący emisji jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w TVP niestety mocno się zawiodą. Program został odwołany, a jego emisja – przełożona na przyszłą niedzielę.

Wszystko przez Festiwal w Opolu, a konkretnie jedną z jego części – koncert „Od Opola do Opola”. Niedzielny wieczór zdominowany zostanie przez wspomnienia najważniejszych wydarzeń w historii Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Na scenie zobaczyć będzie wiele gwiazd występujących w ubiegłych latach na Festiwalu. Wśród nich będą między innymi: zespół Bracia, Ania Wyszkoni, Margaret, Włodek Pawlik, Natalia Szroeder.

Jedną z największych gwiazd będzie Edyta Górniak. Pojawią się też zespoły De Mono, Rezerwat, No to co, Jary czy Oddział Zamknięty. W czasie trwania koncertu „Od Opola do Opola” rozdane zostaną: Nagroda Specjalna Jedynki oraz Nagroda „Twórca Ery Cyfrowej” – Nagroda specjalna ZIPSEE „Cyfrowa Polska”.

Wszystkich fanów programu „Rolnik szuka żony” można uspokoić. Audycja wraca na antenę od przyszłego tygodnia.

...

Zobacz również

Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd