Gra o Tron to jeden najpopularniejszych seriali w historii. Dzięki niesamowitej fabule, zapierającym dech w piersiach scenom oraz zapadającym w pamięć postaciom, dzieło na podstawie „Pieśni Lodu i Ognia” George’a R.R. Martina zdobyło miliony fanów na całym świecie.

Serial „Gra o Tron” już dawno wyprzedził, przynajmniej w sensie fabularnym, książkowy pierwowzór i coraz szybciej zbliża się ku końcowi. Mimo tego, fani z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek.

Dzisiaj poznaliśmy – wreszcie! – datę premiery siódmego już sezonu „Gry o Tron”. Ta odbędzie się 16 lipca 2017 roku, przynajmniej w USA. Można więc oczekiwać, że w Polsce zobaczymy serial kilkanaście lub kilkadziesiąt godzin później.

Czego możemy oczekiwać po nowej odsłonie „Gry o Tron”? Z pewnością wielu emocji i dopinania się wszystkich wątków sagi. Jeśli zaś chodzi o konkrety, to na pewno poznamy arcymaestra, którego gra Jim Broadbent – aktor znany m. in. z roli profesora Slughorna w popularnym filmie „Harry Potter”. Broadbent zdradził, że większość czasu na planie spędził w towarzystwie Johna Bradley’a, który w serialu odgrywa Samwella Tarly’ego.

...

Zobacz również