Fani Olbrychskiego zrozpaczeni. Lekarze robią wszystko, co w ich mocy

Fani Olbrychskiego zrozpaczeni. Lekarze robią wszystko, co w ich mocy

Smutna wiadomość obiegła świat filmu. Fani Daniela Olbrychskiego są zrozpaczeni. Stan zdrowia ich idola uległ znacznemu pogorszeniu. Aktor musi być pod ścisłą opieką lekarzy. 

To zdecydowanie nie jest najlepszy okres w życiu Daniela Olbrychskiego. Dwa lata temu aktor został zatrzymany przez policję. Jechał do stajni, bo chciał się zrelaksować jazdą konną. Problem w tym, że Olbrychski był kompletnie pijany i w tym stanie prowadził auto. Później w towarzystwie żony wystąpił w programie Dzień Dobry TVN, gdzie prześmiewczo skomentował to zajście. - Do czego to doszło, by nie można było sobie nawet pojeździć po alkoholu - zakpił sobie Olbrychski na antenie. ZOBACZ TAKŻE: Daniel Olbrychski zatrzymany za jazdę po pijaku

Seria nieszczęść w życiu Olbrychskiego

W związku z tym zajściem, aktorowi odebrano prawo jazdy. Od tej pory jego samochodowe podróże były uzależnione od żony Krystyny Demskiej. Kiedy ta wiozła męża na pogrzeb jego wcześniejszej żony, doszło do wypadku. Demska potrąciła pieszego na pasach. Generalnie od 2015 roku życie nie oszczędzało artysty i jego najbliższych. W 2016 roku odszedł Andrzej Wajda, najlepszy przyjaciel i wieloletni kompan Olbrychskiego. Kilka miesięcy później zmarł brat Daniela - Krzysztof.

Stan zdrowia Olbrychskiego pogarsza się

W międzyczasie syn aktora Rafał został oskarżony o bieganie po okolicy z siekierą i nożem. Miał grozić ludziom, że ich zabije. Być może te wszystkie stresy, których doświadczył od 2015 roku Olbrychski, miały bezpośredni wpływ na pogorszenie się jego stanu zdrowia. Teraz aktor jest pod ścisłą opieką lekarzy z jednej z warszawskich klinik. Artysta często przechodzi przez wiele specjalistycznych badań. Lekarze robią co mogą a fani aktora są bardzo zmartwieni. - Nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, ale musi być pod stałą kontrolą lekarzy i brać leki. Na szczęście nad wszystkim czuwa jego żona, Krysia. Wyszukuje najlepszych specjalistów, jeździ z Danielem na konsultacje, pilnuje terminów badań. Więcej wie o chorobie męża niż on sam -  powiedział znajomy aktora z rozmowie z czasopismem "Świat i Ludzie". ZOBACZ TAKŻE: Syn ikony polskiego kina pójdzie siedzieć! „Obłąkany nożownik”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News