Znana aktorka i celebrytka Małgorzata Socha kolejny raz zaskoczyła fanów. Gwiazda prowadzi obfitą działalność w mediach społecznościowych i właśnie tam pokazała swoim miłośnikom coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli. Śledzący jej żywot, nie mogą uwierzyć.

Małgorzata Socha znana jest głównie z występów w serialach telewizyjnych. Sławę zyskała dzięki roli Violetty Kubasińskiej w „BrzydUli” oraz obecności w „Na Wspólnej”, „Prosto w serce” i „Przyjaciółkach”. Choć jest bardzo skromna i unika wypowiadania się na tematy prywatne, rąbka tajemnicy uchyla czasem na swoim intagramowym koncie.

Gwiazda i tym razem to zrobiła, biorąc z zaskoczenia fanów. Tak intymnej fotografii jeszcze nie dodała. Internauci ocenili ją bardzo pozytywnie.

„Mój bohater”

Aktorka postanowiła pokazać wielkiemu światu swojego męża, biznesmena Krzysztofa Wiśniewskiego, którym ślub wzięła w 2008 roku i doczekała się dwójki dzieci, Zosi i Basi. Mężczyzna jest zapalonym biegaczem i aby wziąć udział w maratonie, udał się aż do Stanów Zjednoczonych na najsłynniejszy na Ziemi bieg tego typu, TCS New York City Marathon.

Małgorzata Socha poleciała za Ocean wraz z ukochanym, by gorąco go dopingować. Po wszystkim parze wykonano zdjęcie, na którym widać, jak Wiśniewski całuje żonę w policzek, które znalazło się w internecie. Post podpisała „My HERO”.

fot. Instagram/malgosia_socha

źródło: Instagram/malgosia_socha

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

Zobacz również