Fani nie mogą uwierzyć. Małgorzata Socha pokazała...

Fani nie mogą uwierzyć. Małgorzata Socha pokazała...

Znana aktorka i celebrytka Małgorzata Socha kolejny raz zaskoczyła fanów. Gwiazda prowadzi obfitą działalność w mediach społecznościowych i właśnie tam pokazała swoim miłośnikom coś, czego nigdy wcześniej nie widzieli. Śledzący jej żywot, nie mogą uwierzyć.

Małgorzata Socha znana jest głównie z występów w serialach telewizyjnych. Sławę zyskała dzięki roli Violetty Kubasińskiej w "BrzydUli" oraz obecności w "Na Wspólnej", "Prosto w serce" i "Przyjaciółkach". Choć jest bardzo skromna i unika wypowiadania się na tematy prywatne, rąbka tajemnicy uchyla czasem na swoim intagramowym koncie. Gwiazda i tym razem to zrobiła, biorąc z zaskoczenia fanów. Tak intymnej fotografii jeszcze nie dodała. Internauci ocenili ją bardzo pozytywnie.

"Mój bohater"

Aktorka postanowiła pokazać wielkiemu światu swojego męża, biznesmena Krzysztofa Wiśniewskiego, którym ślub wzięła w 2008 roku i doczekała się dwójki dzieci, Zosi i Basi. Mężczyzna jest zapalonym biegaczem i aby wziąć udział w maratonie, udał się aż do Stanów Zjednoczonych na najsłynniejszy na Ziemi bieg tego typu, TCS New York City Marathon. Małgorzata Socha poleciała za Ocean wraz z ukochanym, by gorąco go dopingować. Po wszystkim parze wykonano zdjęcie, na którym widać, jak Wiśniewski całuje żonę w policzek, które znalazło się w internecie. Post podpisała "My HERO". fot. Instagram/malgosia_socha źródło: Instagram/malgosia_socha
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News