Media obiegła właśnie wiadomość, która zasmuciła fanów serialu „Na Wspólnej”. Uwielbiana aktorka postanowiła odejść z produkcji po 15 latach goszczenia na naszych ekranach. Wiemy już, co stanie się z jej postacią.

„Na Wspólnej” na przestrzeni piętnastu lat emisji zyskało rzeszę wiernych fanów, którzy gromadzą się przed telewizorami i regularnie śledzą perypetie postaci. Niestety, jedna z aktorek, która grała w serialu od początku, postanowiła odejść.

Ilona Wrońska wciela się w postać Kingi Brzozowskiej i zdążyła zdobyć sympatię widzów. Niestety, aktorka postanowiła podjąć ważną, życiową decyzję i zrezygnować z tej roli. W najnowszym wywiadzie dla czasopisma „Party” zdradziła, co stanie się z jej postacią.

Ilona Wrońska po 15 latach odchodzi z „Na Wspólnej”. Fani są zasmuceni jej decyzją

Wiadomość o jej odejściu zasmuciła fanów serialu, którzy zdążyli zżyć się z jej postacią i wspólnie z nią przeżywali ważne wydarzenia w życiu. Wrońska już jakiś czas temu poinformowała o swoich planach, jednak część widzów do końca miała nadzieję, że zmieni swoją decyzję. Aktorka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła kulisy swojego odejścia.

– Miałam 26 lat, kiedy zostałam zaproszona do obsady serialu, i szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się, że będę gościć „Na Wspólnej” aż 15 lat. To był cudowny czas, dzięki któremu nauczyłam się wielu rzeczy, no i tam też poznałam mojego partnera Lecha. Jestem wdzięczna za to, że w tak ważnych dla mnie osobistych decyzjach, jak np. urodzenie dzieci czy półroczny wyjazd do Stanów, producenci nie zrezygnowali z mojej postaci. Czuję duży sentyment do tej produkcji, do ludzi, których tam poznałam, ale przychodzi taki moment, że trzeba się po prostu pożegnać – powiedziała Wrońska.

Wstydliwe sekrety największej legendy TVP wyszły na jaw! [ZDJĘCIA]

Jej decyzja spotkała się z szybką reakcją ze strony fanów, którzy są zasmuceni faktem, że już nigdy nie zobaczą jej na ekranach.

– Ale jak to? NW bez Kingi? ja się nie zgadzam.

– Bardzo żałuje ze nie będziemy mogli pani oglądać na ekranie. Jestem ciekawa jak reżyser rozwiąże ten wątek.

– Nie wyobrażam sobie, że Pani nie będzie. Ale szanuję decyzje. Trzeba się rozwijać. Liczę na To, że jeszcze będzie okazja I zobaczę panią w serialu, chociaż dla aktorka to teatr jest większą możliwością – czytamy w komentarzach pod zdjęciem aktorki z planu serialu.

Co stanie się z postacią Kingi Brzozowskiej?

Producenci serialu nie zdradzili jeszcze, co stanie się z postacią graną przez Wrońską. Jednak prawdziwą sensacją stał się wpis jej partnera z planu – Roberta Kudelskiego, który zasugerował, że Kingę Brzozowską będzie grała inna aktorka.

Czy wyobrażacie sobie w tej roli kogoś innego?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Klienci Rossmanna są wściekli! Hitowa promocja to OSZUSTWO, uważajcie na siebie!
  2. Grabowski nie miał litości dla Gessler. Aktor pojechał po bandzie
  3. Dramat Sławomira. To koniec jego kariery w telewizji?

10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]

Zobacz również

Absolwentka dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Pierwsze medialne doświadczenia zdobywałam w regionalnych oddziałach Telewizji Polskiej. Redaktor newsów i kierownik zmiany newsroomu portalu Pikio.pl.

Link do profilu na LinkedIn:
https://www.linkedin.com/in/sylwia-banachewicz-3a5463136/