margaret znowu nie zakwalifikowała siędo eurowizji
screen youtube.com/Melodifestivalen
Karol Zaborowski - 10 Lutego 2019

Fani Margaret załamani, przeżywają dramat. Nie mogą w to uwierzyć

Margaret jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Co więcej, artystka została doceniona również poza granicami naszego kraju. Co się wydarzyło, że jej fani przeżywają prawdziwy dramat?

Margaret swoją oszałamiającą karierę rozpoczęła już kilka lat temu dzięki piosence "Thank you very much". Kawałek momentalnie stał się hitem i był grany dosłownie wszędzie. Jednak wokalistka na tym nie poprzestała i dalej pracowała nad kolejnymi przebojami. Dzięki swojej pracy i twórczości udało jej się podbić serca fanów zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Niestety jej fani nie mają teraz powodów do radości, a o wszystkim poinformowała ich sama wokalistka poprzez swoje media społecznościowe.

Fani Margaret załamani

Wokalistka odniosła w naszym kraju niebywały sukces i często występuje na największych imprezach muzycznych. Nierzadko zdobywa nagrody na przeglądach z gatunku pop. Jednak młoda wokalistka zyskała uznanie również wśród szwedzkich słuchaczy, którzy szturmem przybywają na jej koncerty. Zadowolona z sukcesów swoich hitów za granicą, artystka wyszła z inicjatywą, aby reprezentować Szwecję na konkursie Eurowizji. Nie da się ukryć, że może to być ogromny cios dla jej polskich wielbicieli, zwłaszcza że jest to jej już drugie podejście w eliminacjach do tego konkursu. Jednak mimo wszystko jej udział w tak prestiżowym konkursie bez wątpienia byłby dla nich nieprawdopodobnym wydarzeniem. Rok temu starała się przejść przez szwedzkie eliminacje wraz z utworem "In my Cabana" i była bardzo blisko do odniesienia sukcesu, ale niestety zabrakło jej kilku głosów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Córka Waldemara GoszczaGwiazdor hitowego serialu Polsatu zginął w wypadku. Jego córka olśniewa dziś urodą!Czytaj dalej
Tym razem jej wybór padł na utwór "Tempo". Margaret za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie publikowała zakulisowe fragmenty z tego wydarzenia, jak i jego ostateczny rezultat. Wokalista wprost powiedziała, że jej się nie udało zakwalifikować do kolejnego etapu eliminacji. Jednocześnie podziękowała wszystkim fanom za wsparcie. - Chciałam podziękować za wsparcie, które naprawdę czułam w tym tygodniu i to było niesamowite. Teraz Tempo jest wasze, tańczcie do niego, cieszcie się nim. Kocham was - mówiła wokalistka. Jej fani nie mogą uwierzyć, że ich idolka ponownie się nie zakwalifikowała i w Internecie głośno pokazują swoje niezadowolenie. Niestety nie mogą teraz już nic z tym zrobić i pozostaje im mieć nadzieję, że w przyszłym roku wokalistka w końcu odniesie sukces i wystąpi podczas Eurowizji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  2. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jak wypada Polska?
  3. Gwiazdor TVN opowiedział o śmierci Adamowicza. „To nie był jego testament”
  4. W The Voice Kids polały się łzy. Wzruszający odcinek
  5. Roksana Węgiel o swojej wierze. „Doświadczam Bożej opieki”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
 
Robaki w jajkachBiedronka musi się tego wstydzić! Robaki w popularnych produktachCzytaj dalej
źródło: Jastrząb Post
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News