Do tej pory Magda Gessler była uznawana za niekwestionowaną „królową” TVN-u. Prowadząca jeden z flagowych programów stacji podbiła serca widzów swoim ciętym językiem i niewybrednymi uwagami, wygłaszanymi pod adresem odwiedzanych lokali. Teraz losy najsłynniejszej polskiej restauratorki są niepewne. 

Magda Gessler weszła bowiem w konflikt z władzami stacji. Jego powodem ma być zazdrość restauratorki o popularność innego, konkurencyjnego programu. Rzeczywiście – Azja Express sprawia wrażenie najintensywniej promowanego formatu TVN-u.

To właśnie o program, którego uczestnicy mają za zadanie przetrwać w ekstremalnych warunkach dalekiego wschodu zazdrosna ma być Gessler. Restauratorka miała zrobić awanturę dyrektorowi, Edwardowi Miszczakowi o intensywną promocję Azji Express, kosztem Kuchennych Rewolucji.

 – Magda zrobiła o to w TVN wielką awanturę. Zapytała ironicznie, czy może sama ma płacić za promocję swojego programu. Boi się, że bez tego promocji oglądalność „Kuchennych” spadnie, a ona będzie musiała oddać koronę królowej stacji. Wypaliła, że przed podpisaniem kolejnej umowy zastanowi się, czy jej praca w stacji ma dalszy sens, skoro ma być tak traktowana – ujawnił pracownik TVN-u w rozmowie z „Faktem”.

Osoby z otoczenia Gessler przyznają, że restauratorka może być gotowa na ostateczność – rezygnację z prowadzenia Kuchennych Rewolucji. Decyzja byłaby ciosem dla tysięcy fanów restauratorki.

Te zdjęcia Małgorzaty Rozenek zelektryzowały internautów!

Zobacz również