Fani M jak Miłość pozbawieni nadziei. Nie zobaczą więcej ulubionej postaci

Fani M jak Miłość pozbawieni nadziei. Nie zobaczą więcej ulubionej postaci

M jak Miłość od czasu do czasu szokuje widzów kontrowersyjnymi scenami czy uśmiercaniem ulubionych postaci. Tym razem poziom spekulacji widzów serialu wzniósł się na nowy poziom. Przez chwilę wydawało się, że śmierć bohatera nie oznacza jego końca w serii. Niestety, nadzieja jego sympatyków szybko prysła.

Andrzej Młynarczyk wcielający się w serialowego Tomka jest jedną z postaci, którą widzowie lubią najbardziej. Przez wiele lat zdążył zjednać sobie setki fanów, którzy zdążyli wręcz zaprzyjaźnić się z graną przez niego postacią, tymczasem TVP2 postanowiło pozbyć się go z serialu. Kilka miesięcy temu, po wielu tygodniach walki o życie w szpitalu, Tomek zmarł. Okazuje się, że pomimo śmierci, fajni wciąż liczą na jego powrót.

Tomek z M jak Miłość nie żyje

Serialowy Tomek z "M jak Miłość" kilka miesięcy temu trafił do szpitala, gdzie długi czas walczył o życie. Do szpitala trafił, bowiem został ugodzony nożem na ulicy. Ta śmierć podobno nie była przypadkowa. Jego serialowa rodzina i przyjaciele dostaną policyjną ochronę, co wskazuje, że sprawa jest poważna. Początkowo wydawało się, że Tomek przeżyje - widzowie otrzymywali pozytywne sygnały, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło. Było to szokiem dla większości wielbicielek i wielbicieli Andrzeja Młynarczyka.

Fani oczekują powrotu

Po śmierci serialowego Tomka, fani oszaleli. Portale społecznościowe serialu tonęły w komentarzach wyrażających prośbę o powrót uśmierconego bohatera. Przeszkody nie stanowiło nawet to, że przecież postać zmarła. Część widzów wierzyła, że zgon mógł być tylko upozorowany, miał ich oszukać po to, by potem byli pozytywnie zaskoczeni. Nie pomogły nawet wielokrotne zaprzeczenia Andrzeja Młynarskiego, sympatia do tej postaci była ponad wszelkie argumenty.

Czy Tomek wróci do M jak Miłość?

Bazując na zapewnieniach twórców serialu oraz aktora, nie ma się co spodziewać powrotu postaci. Ostatnio w internecie pojawiły się wspólne zdjęcia Feliksa Mateckiego (serialowy syn Tomka) z Młynarskim, co na nowo rozpaliło nadzieję fanów. Zdjęcie podpisane było po prostu "W wakacje wszystko jest możliwe. Co za spotkanie #mjakmiłość @wakacje @spotkania #życiepiszescenariusze". Odpowiedź fanów była błyskawiczna: posypał się grad komentarzy pełnych nadziei, że aktor wróci na plan serialu. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda TVP cierpi przez okrutne plotki. Teraz ucina wszystkie spekulacje
  2. PITBULL AGRESYWNIE RZUCIŁ SIĘ NA WOLONTARIUSZY. KIEDY ZOBACZYLI DLACZEGO, ICH SERCA PĘKŁY
  3. Po 17-stu latach wyrzucają z TVP uwielbianą gwiazdę! Ujawniono brutalne kulisy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News