Kultowy wśród fanów polskiej muzyki zespół HEY obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia istnienia. Chociaż Katarzyna Nosowska oraz pozostali członkowie grupy pozostają wciąż niezwykle popularni, zdecydowali się podjąć druzgocącą dla swych sympatyków decyzję. Ogłosili ją więc podczas najnowszego wywiadu w studiu Wirtualnej Polski.

Jedna z najbardziej zdolnych, rozpoznawalnych artystek polskiej sceny muzycznej, Katarzyna Nosowska, zdradziła dziś fanom naprawdę szokującą informację. Po 25 latach wspólnego grania zespół HEY zdecydował się na zawieszenie owocnej działalności.

Nie wiadomo, czy przerwa ta będzie długa. Wciąż wszystko jednak na to wskazuje. Do zawieszenia dojdzie po zakończeniu jesiennej trasy koncertowej, będącej zwieńczeniem i celebracją 25 lat spędzonych na występach, spotkaniach z fanami oraz w studiach nagraniowych.

Przyznać trzeba jednak, że członkowie grupy przygotowali dla swoich sympatyków niezwykłe atrakcje związane z jubileuszem. Najnowsza trasa wypełniona jest niespodziankami oraz ubarwiona obecnością Piotra Banacha, założyciela formacji, który dołączył do zespołu po latach nieobecności.

...

Zobacz również

Gwiazdy jej nienawidzą! Aktorka BEZLITOŚNIE parodiuje ich zdjęcia