Fani gwiazdy Polsatu zatrwożeni! NAGLE trafił do szpitala, nikt nie wie, co się dzieje

Fani gwiazdy Polsatu zatrwożeni! NAGLE trafił do szpitala, nikt nie wie, co się dzieje

Fani gwiazdora Polsatu zatrwożeni! Aktor trafił do szpitala prosto z planu serialu, w którym od lat gra. Nikt nie wiedział, co się z nim dzieje, dlatego też musiał przejść szereg badań. W jego domu niezmiennie utrzymuje się bardzo nerwowa atmosfera.

Wojciech Błach został przewieziony do kliniki w Zawierciu prosto z miejsca, w którym kręcona jest obecnie „Pierwsza miłość”. Aktorowi doskwierał ból głowy oraz żołądka. Poza tym skarżył się na ogólne złe samopoczucie, które sprawiło, że potrzebował on natychmiastowej pomocy lekarskiej. ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL! Cała prawda o hitowym programie Polsatu. „OSZUŚCI!”

Fani gwiazdora Polsatu zatrwożeni

Błach przeszedł szybko szereg badań, które zlecili specjaliści. Jak donoszą źródła bliskie artyście, jego życiu ani dobremu zdrowiu nic już nie zagraża. Nie oznacza to jednak, że rodzina aktora nie martwi się o niego jeszcze bardziej niż zwykle. Jest ku temu bowiem bardzo wyjątkowy powód. - Agnieszka, żona Wojtka miała sporo stresu, bo jest w 9. miesiącu ciąży i wie, że w każdej chwili może zacząć rodzić. Wolałaby, żeby Wojtek był wtedy przy niej - opowiedziała redakcji „Na żywo” osoba z otoczenia pary. Fani Błacha trzymają więc teraz kciuki za jego zdrowie oraz szczęśliwe przyjście na świat dziecka. Już wkrótce usłyszymy bowiem zapewne o długo wyczekiwanych narodzinach potomka aktora, w których będzie już mógł prawdopodobnie uczestniczyć. ZOBACZ TAKŻE: Klęska totalna TVP. Kultowa impreza przechodzi do Polsatu
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News