Mariusz Max Kolonko wszedł na wojenną ścieżkę z wyborcami Prawa i Sprawiedliwości, którzy nie potrafią mu wybaczyć ostatnich ataków w stronę Wojciecha Cejrowskiego, TVP, Mateusza Tyrmanda oraz… Jarosława Kaczyńskiego. Kolonko nazwał tego ostatniego polskim liderem narodowych socjalistów, czyli nazistów, co internauci odebrali jako porównanie do Hitlera, którego już wcześniej używali zwolennicy opozycji, aczkolwiek nigdy wprost. 

Mariusz Max Kolonko wypromował się w sieci na konserwatywnych internautach, ale wszystko wskazuje na to, że część z nich odwróci się od niego na dobre. Ostatnie wypowiedzi dziennikarza nie spodobały się wielu widzom MaxTV. Oskarżają go o nagłą zmianę frontu oraz o… sprzedanie się Gazecie Wyborczej, której proces wytoczył Mateusz Tyrmand.

– Inni artyści: Amerykański Żyd z polską flagą w tle i polski lider narodowych socjalistów w czapce kapitalisty – Prezydenta USA. Give me a break… Potem wykorzystujemy prezydenta USA, p. Kaczyńskiego i polską flagę w sprawie prywatnego pozwu o dobra osobiste z polską gazetą. Brakuje tylko Matki Boskiej. Nieładnie – mówił Kolonko.

Widzom Kolonki, czyli mocno konserwatywnym i prawicowym internautom, nie spodobało się, że Kolonko nazwał Gazetę Wyborczą „polską gazetą”. Ponadto, oburzyło ich nazwanie Jarosława Kaczyńskiego liderem narodowych socjalistów, czyli sformułowaniem, które kojarzy się głównie z Adolfem Hitlerem.

Poniżej przykłady grzmienia internautów na profilu Kolonki.

 Cejrowski,a teraz Kaczyński.Coś się ostatnio za bardzo czepiasz Maksio…

– Sprzedałeś się Wyborczej! 

– Tematy się kończą, czy mała zadyszka?

– Niestety pan Max zaczął wariować od momentu gdy stwierdził że Trump przyjeżdża do Polski bo on zebrał 100 tyś podpisów. potem Cejrowski a teraz żenada z Kaczyńskim. Chyba staje się pierwsza ofiara swojego sukcesu. 

– Najpierw ( media, gazety) to kapitał niemiecki, a teraz pozywa „polską gazetę” ????!!!!! Zaczynam się już gubić i zastanawiać czy aby ten hakerski atak i Pana profilu nie zainfekował. Bez wątpienia idzie zauważyć nagłą zmianę kierunku u Pana. Myślę, że nie przyprawi Panu to większej ilości osób które się z Panem zgodzą. Sądząc po komentarzach nie ja jeden czuje się zawiedziony…

...

Zobacz również