Fani disco polo zachwyceni. Nowy hit podbija kraj

Fani disco polo zachwyceni. Nowy hit podbija kraj

Disco polo cały czas pnie się w górę na listach przebojów, a fanów tej muzyki czeka prawdziwa bomba. Wszystko za sprawą nowego przeboju, który właśnie pojawił się w Internecie. Bez wątpienia mówimy o wschodzących gwiazdach tego gatunku.

Disco polo przez wiele lat było traktowane jako synonim obciachu i braku gustu muzycznego. Jednak teraz gatunek muzyczny przeżywa prawdziwe odrodzenie. Na rynku pokazuje się coraz więcej zespołów, które zdobywają gigantyczną popularność. Setki koncertów i występów na najróżniejszych imprezach, a także miliony wyświetleń na Youtube to norma dla gwiazd disco polo. Jednak teraz pojawiła się piosenka, która mocno namiesza w tym świecie.

Nowy hit disco polo

Zespół Nokaut już jakiś czas temu zaistniał na naszym rynku muzycznym. Ich największe przeboje to "Powiedz mi" oraz "Na koniec świata", które uzbierały dziesiątki milionów wyświetleń. To właśnie dzięki nim zespół wypłynął na głębokie wody show-biznesu i zgromadził wokół siebie tysiące wiernych fanów. Nokaut nie zamierza osiąść na laurach i w czwartek miała miejsce internetowa premiera ich najnowszej piosenki pod tytułem "Za mało". Utwór w zaledwie jeden dzień odtworzony został ponad 50 tysięcy razy, a po komentarzach widać, że fani są wciąż głodni kolejnych przebojów. Nie da się ukryć, że zespół ten wyróżnia się na tle wielu innych, zarówno pod kątem wokalnym, jak i instrumentalnym. Czasy, kiedy do zostania gwiazdą disco polo wystarczały klawisze i głos, już minęły. W tym wypadku mówimy o grupie, u której usłyszymy gitarę, perkusję oraz inne instrumenty.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dodatkowo wyjątkowy głos wokalisty sprawia, że ma się ochotę słuchać ich przebojów raz za razem. Raczej nikt nie ma wątpliwości, że właśnie na naszych oczach rośnie kolejna gwiazda, która może zagrozić również starym wyjadaczom, utrzymującym się na rynku od lat. - Piosenka na najwyższym poziomie! Wokal 11/10 , słowa piękne i życiowe i ogólnie cała produkcja na duży plus :)! Tak powinien wyglądać i brzmieć prawdziwy artysta :)! Pozdrawiam i życzę milionów mordeczko - pisze jeden z internautów. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabia Grażyna Torbicka? Zarobki dziennikarki przyprawią was o ZAWRÓT GŁOWY!
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem 
  3. Mąż Kory opadł z sił. Lata męczarni sprawiły, że się poddał
  4. Zamachowska opłakuje tragedię. Jej słowa ściskają za gardło
  5. Pierwsza Miłość: Marysia, sekrety głównej postaci Pierwszej Miłości
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News