Fani chcą zniszczyć Cleo. Po tym co zrobiła cała Polska jest przeciw niej

Fani chcą zniszczyć Cleo. Po tym co zrobiła cała Polska jest przeciw niej Źródło: fot. Youtube

Cleo od jakiegoś czasu z powodzeniem robiła solową karierę. Jej single robiły furorę. W tym momencie jednak nawet jej fani chcą ją zniszczyć. Polska odwróciła się od artystki po tym, co zrobiła.

Tegoroczny festiwal w Opolu przyniósł fanom polskiej muzyki rozrywkowej ogromne emocje. Najwięcej ich wzbudziło zdecydowanie to co zrobił Donatan. Muzyk na ściance prasowej złapał za pośladek Edytę Górniak, za co artystka go spoliczkowała. Górniak nie poprzestała na tej natychmiastowej reakcji. Szybko wydała również oświadczenie, w którym oznajmiła, że kończy wszelką muzyczną współpracę z Donatanem i jeszcze raz dobitnie skrytykowała jego zachowanie. Polacy gorąco Edytę poparli.

Cleo broni Donatana!

- CLEO Kochana, jesteś wspaniałym twórcą, kompozytorem i autorem tekstów. Żałuję, że nie połączymy już sił artystycznych dla Naszych Fanów. Pozostaje Ci niezmiennie życzliwa - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu wydanym przez artystkę. Wspomniała o wokalistce nie bez powodu. Cleo wybiła się właśnie u boku Donatana. Niestety, zamiast zjednoczyć kobiece siły, ta postanowiła bronić muzyka. Przez zaczęli się od niej odwracać fani. - Donatan ma ekstrawaganckie poczucie humoru i styl bycia. Do tego wydaje mi się, że to było ustawione. Tak przynajmniej to wyglądało - napisała na Facebooku na prośbę fana o komentarz do sytuacji. To dolało tylko oliwy do ognia. Z całą pewnością Górniak będzie na ten komentarz wściekła. Inaczej niż popularna wśród młodzieży wokalistka, zachowały się m.in. Dorota Wellman i Ewa Minge - obie znane panie zdecydowanie poparły zachowanie Edyty Górniak. Ich zdaniem również złapanie artystki za pośladek wcale nie było tylko "niewinnym gestem". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tomasz Komenda nie wytrzymał! Gorąca konferencja prasowa
  2. Gabriela Kownacka ukrywała to aż do śmierci. Smutna historia aktorki
  3. To zdjęcie obciąża Hartwich? Pani Iwona wyjaśnia, dlaczego zakryła usta synowi
  4. To dopiero początek. Afera z Żyłami weszła właśnie na brutalne tory
  5. Co się dzieje z Sablewską? Fani wstrząśnięci jej wyglądem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News