Co się dzieje z Brodką?! Fani przerażeni jej wyglądem

Co się dzieje z Brodką?! Fani przerażeni jej wyglądem

Monika Brodka swoją karierę rozpoczęła 14 lat temu w programie "Idol". Niedługo później jej debiutancka płyta osiągnęła status złotej. Od tamtego czasu jej koncerty cieszą się dużym powodzeniem, jednak ostatnie zdjęcia artystki wywołały przerażenie u jej fanów. Co się z nią dzieje? 

Koncerty organizowane przez Brodkę cieszą się dużą popularnością. Gwiazda ma tysiące fanów na Facebooku, a jej działalność artystyczna została niejednokrotnie doceniana przez różnego rodzaju przeglądy i konkursy. Ostatnio piosenkarka pokazała się na konferencji prasowej serialu do którego specjalnie nagrała piosenkę. To, jak się zaprezentowała wywołało przerażenie jej fanów. Co się dzieje z artystką?

Monika Brodka w serialu "Rojst"?

Artystka pojawiła się na konferencji prasowej dotyczącej serialu "Rojst", którego premiera ma się odbyć lada moment. Ma on przenosić fanów do małego miasteczka w środku lat 80. Dochodzi tam do podwójnego morderstwa oraz samobójstwa, a jeden z lokalnych dziennikarzy rozpoczyna śledztwo. Tylko gdzie w tym wszystkim miejsce dla Moniki Brodki? Otóż piosenkarka na potrzeby tej powstającej produkcji nagrała własną wersję legendarnego utworu "Wszystko, czego dziś chcę" wykonywanej oryginalnie przez Izabelę Trojanowską.

Fani przerażeni wyglądem Brodki

Piosenkarka specjalnie na tą imprezę założyła wyjątkową kreację, która zdecydowanie podkreśliła jej wyjątkowo szczupłą sylwetkę. Momentalnie pod jej zdjęciami pojawiły się komentarze dotyczące wyglądu Brodki. Oczywiście większość fanów zaczęła się martwić, sugerując, że celebrytka powinna o siebie zadbać oraz że jest zdecydowanie za chuda. - Jejku, same kości. Bardzo ją lubię, ale powinna o siebie zadbać - komentuje jedna z fanek. - Bardzo fajny strój, ale mogła by trochę przytyć - dodaje druga. Znalazły się również głosy krytykujące sam ubiór gwiazdy. - Piękna dziewczyna, ale ubiera się dziwacznie i wcale nie jest to ładne. W tej stylizacji wygląda trochę tak jak wiejska sierota, która pożyczyła za dużą bluzkę od mamy, spódnicę buchnęła wiekowej babci, a buty dała jej zamożniejsza sąsiadka. Miało być interesująco a wyszło żałośnie. Szkoda - piszą internauci.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Dantejskie sceny w Warszawie! Policja pacyfikuje protest opozycji
  2. Prowadzący Top Model ciężko chory. „Ból rządzi, zaczynam mieć zwidy”
  3. To jakiś żart? Fani Taco Hemingwaya dostali szału, on naprawdę to zrobił
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News