Fani bezlitośnie o Kurdej-Szatan: "Gów*o by zareklamowała, oby tylko hajs się zgadzał"

Fani bezlitośnie o Kurdej-Szatan: "Gów*o by zareklamowała, oby tylko hajs się zgadzał"

Barbara Kurdej-Szatan nie schodzi ostatnio z ust internautów! Aktorka wzięła udział w kontrowersyjnej, zdaniem fanów, reklamie, która zyskała sobie o wiele więcej przeciwników i zwolenników.

Barbara Kurdej-Szatan, aktorka znana najpierw z reklam, a później z serialu M jak Miłość, jak też jedna z twarzy telefonii Play znów nie schodzi z ust obserwatorów polskiego show-biznesu. Powodem wzmożonego zainteresowania nie jest jednak głośna rola ani udany casting. Gwiazda ma obecnie nie najlepszą prasę w mediach. Postanowiła  bowiem wziąć udział w projekcie reklamowym, który mówiąc delikatnie, nie przypadł do gustu jej fanom.

Barbara Kurdej-Szatan- kontrowersje, skandale, erotyczne fotografie

Ostatnie miesiące nie były dla aktorki zbyt łaskawe. Odtwórczyni roli sympatycznej pracownicy punktu Play postanowiła zerwać z kreowanym poprzednio wizerunkiem „uroczej blondynki” i pokazać swój „pazur". Sesja w Playboyu była tylko przedsmakiem tego, co planowała pokazać aktorka. Na początku lipca głośno było o bardzo mocno erotycznej fotografii, którą Kurdej-Szatan wstawiła na swoje media społecznościowe. Roznegliżowane zdjęcie, na którym gwiazda M jak Miłość siedzi wyłącznie w pończochach, eksponując swoje ciało, wzbudziło bardzo mieszane uczucia wśród fanów, utożsamiających ją z zupełnie innym wizerunkiem. Sama aktorka wdała się wtedy w dosyć agresywną polemikę ze swoimi obserwatorami pisząc „Boże...jacy wy jesteście nudni. Zupełnie mnie nie znacie!". Jak skomentował z jeden z internautów: - Z całym szacunkiem do pani osoby, ale jest pani tak piękną, mądrą osobą, że aż źle się patrzy na tę pustą fotografię, która obdziera Pani wizerunek z tych wszystkich zalet, które do tej pory ludzie widzieli na Pani twarzy. Zdjęcie jak z burdelu - czytamy pod zdjęciem. fot. instagram.com/@kurdejszatanDALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowy miesiąc, nowy skandal

Barbara Kurdej-Szatan, po wzbudzeniu niemałych kontrowersji swoimi postami na Instagramie, dolała oliwy do ognia już niespełna miesiąc później, przy okazji warszawskiego koncertu światowej gwiazdy muzyki - Eda Sheerana. Aktorka kupiła bilety na wydarzenie z nieautoryzowanego źródła. Mowa o portalu Viagogo, który słynie ze sprzedaży wejściówek z tzw. drugiego obiegu. Pomimo że organizatorzy wydarzeń często odradzają zakupów na stronie, mówiąc, że dochodzi tam do oszustw, nie zraziło to aktorki. Jak się później okazało, gwiazda serialu stała się ofiarą własnego zakupu. W niewybrednych słowach nagrała na swoich social media video, które wzbudziło jeszcze większe zażenowanie wśród fanów. Ostatnią próbą wizerunkową Barbary Kurdej-Szatan była reklama nakładek na zęby, które miały poprawiać, oraz wybielać szkliwo. źródło: instagram.com/kurdejszatan - Kochani, tak jak widzieliście na moim story od dwóch dni testuje produkty iWhite i przyznaję, że naprawdę działają! - napisała pod zdjęciem, na którym prezentuje efekt wybielania. Niestety, odzew ludzi znów okazał się znów negatywny. Nie brak głosów, które krytykowały Kurdej-Szatan, jakoby ta się "sprzedała". „Jak płacą to i gówno by zareklamowała... aby tylko hajs się zgadzał”, „Wypróbowałam, nie polecam, efekt wybielania zębów praktycznie niezauważalny”, „Bardzo niezdrowe dla zębów! Odradzam!!” - pisali pod zdjęciem. Czy gwiazda odbije się od gorszej prasy i jeszcze raz przekona do siebie opinię publiczną? Czas pokaże. Po ostatnich, ciężkich dla gwiazdy chwil, zdecydowała się nie komentować komentarzy swoich krytyków i fanów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polacy biją brawa Owsiakowi! Twórca WOŚP nazywał rzeczy po imieniu.
  2. Pani Aleksandra umiera. Ministerstwo Zdrowia odmówiło pomocy
  3. Kaczyński się wygadał! Tak Morawiecki trafił do PiS, trudno w to uwierzyć
Następny artykuł