Fani Beyonce w nietypowy sposób postanowili wyrazić solidarność ze swoją ukochaną wokalistką. W związku z tym, że podczas jednego ze swoich ostatnich koncertów Beyonce wyrwała sobie przypadkiem kawałek ucha, jej fani zaczęli się okaleczać.

Niefortunny wypadek wokalistki miał miejsce w Barclays Center w Nowym Jorku, gdzie Beyonce dawała koncert charytatywny Tidal X 2015. Podczas występu scenicznego gwiazda zahaczyła o swój kolczyk i wyrwała go razem z kawałkiem ucha. Mimo krwi, która ciekła z rany, Beyonce nie przerwała koncertu.

Co zagorzalsi fani wokalistki, stwierdzili, że skoro Beyonce skaleczyła ucho, także muszą okaleczyć siebie, by okazać solidarność, przywiązanie i oddanie wobec gwiazdy. W internecie zaczęła się więc akcja, którą sygnowano hasztagiem „CutForBeyonce”.

 – Skoro królowa musiała znieść ten ból, ja też muszę. Dziś wszystkie musimy. Tylko prawdziwa fanka jest w stanie zrobić to dla królowej – komentuje swoje zdjęcie jedna z fanek.

Podobne opisy znaleźć można pod innymi zdjęciami zakrwawionych ciał fanek i fanów Beyonce. Tego typu materiały nie cieszą się popularnością w sieci. Internauci bowiem masowo krytykują działania ludzi uczestniczących w akcji CutForBeyonce.

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu o polityce i społeczeństwie:


źródło: onet.pl
pt

Zobacz również