Widzowie Familiady oniemieli. Linczują uczestników:
Fot. "Familiada" TVP
Wiadomości Pikio - 29 Grudnia 2018

Widzowie Familiady oniemieli. Linczują uczestników: "Debilizm roku"

"Familiada" od lat cieszy się naprawdę gigantyczną popularnością. Widzowie chętnie odpowiadają na pytania zadawane przez prowadzącego wraz z uczestnikami, niejednokrotnie dziwiąc się ich niewiedzą. Tym razem osoby walczące w formacie o nagrodę pieniężną spotkały się jednak z wyjątkową krytyką.

"Familiada" należy do najbardziej popularnych teleturniejów w krajowej telewizji. Bez wątpienia można już powiedzieć o programie w sposób odważny, że osiągnął status legendarnego. Wpadki licznych uczestników przechodziły już nawet do powszechnie używanego języka, stając się niekwestionowanymi hitami internetu i bawiąc publiczność.

"Familiada": takiej wpadki w kultowym teleturnieju jeszcze nie było!

Odpowiedzi, których osoby biorące udział w grze udzielały jednak w zdobywającym właśnie ponownie popularność odcinku, niezwykle rozzłościły jednak licznych widzów. Wielu oglądających zaznacza, iż brak jakiejkolwiek wiedzy na temat ważnego dla polskiej kultury okresu, jest wręcz niedopuszczalny. Karol Strasburger zapytał bowiem o nazwiska najbardziej znanych polskich aktorów i aktorek 20-lecia międzywojennego. Chociaż mogłoby się wydawać, że jest to kwestia dość łatwa, większość osób biorących udział w grze nie była niestety w swoich odpowiedziach nawet blisko. Oczywiście niewiedza nie oznaczała, że uczestnicy nie będą próbowali "strzelać", co zdecydowanie nie poszło im najlepiej. Stąd wzięły się zapewne kardynalne wręcz błędy. W odpowiedziach wymieniano bowiem między innymi Marka Perepeczkę, Annę Jantar, czy też Polę Raksę. Przypomnijmy, że pierwszy z wymienionych urodził się 3 kwietnia 1942 roku, więc z 20-leciem międzywojennym nie miał nic wspólnego. Anna Jantar przyszła na świat jeszcze później, bo 10 czerwca 1950 roku i była przede wszystkim piosenkarką, a nie aktorką. Najstarszą z tego grona jest Pola Raksa, urodzona 14 kwietnia 1941 roku, która także nie żyła jeszcze przecież w okresie, którego dotyczyło zadane przez Strasburgera pytanie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej

Jak widzowie zareagowali na wpadki uczestników?

Niewiedza uczestników niezwykle rozczarowała i rozzłościła widzów, którzy przyglądali się rozgrywce o niemałe pieniądze. W stronę osób biorących udział w teleturnieju szybko wypowiedziano, a właściwie napisano w sieci bardzo wiele gorzkich słów. - No debilizm roku! Gdzie ci ludzie żyją i po co chodzą do takich programów, skoro nie mają pojęcia o tak ważnych rzeczach? - napisała jedna z poirytowanych internautek. - Serio? Niech zapytają dziadków albo rodziców. Oni nie pamiętają tamtych czasów, ale odpowiedzi na pewno znają - dodał kolejny komentujący.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Natalia Kukulska zaliczyła dużą wpadkę na wizji! Widzowie zwijają się ze śmiechu
  2. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogliście się nie domyślić
  3. Los Zenka Martyniuka leży w waszych rękach. Kultowy gwiazdor potrzebuje pomocy
  4. Maryla Rodowicz: sylwester 2018 będzie pełen niespodzianek. Gwiazda obiecała prawdziwe show
  5. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News