Prowadzący "Familiady" poniżył uczestniczkę. To aż boli

Prowadzący "Familiady" poniżył uczestniczkę. To aż boli

Familiada jest na antenie Telewizji Polskiej już od wielu lat. Program zawdzięcza swoją oglądalność nie tylko przystępnej formie, ale również osobie prowadzącego, czyli lubianego przez Polaków Karola Strasburgera. Niektórzy zarzucają mu, że w jednym z ostatnich odcinków zachował się wyjątkowo nietaktownie. 

Familiada przez lata była źródłem słynnych sucharów, czyli żartów prowadzącego, które nie zawsze spotykały się z pozytywnym odbiorem. Część widzów zarzucała, że żarty te zwyczajnie nie śmieszą, jednak w ostatnich miesiącach jest z tym dużo lepiej - Strasburger potrafi w błyskotliwy sposób podsumować wpadki uczestników, co bardzo podoba się publiczności. Powstało nawet kilka kompilacji, które zbierają wszystkie śmieszne sytuacje w programie w jeden film. Niektórzy jednak twierdzą, że w jednym z ostatnich odcinków popularny prowadzący zdecydowanie przesadził, zwracając się do jednej z uczestniczek.

Familiada - Karol Strasburger przesadził?

Sytuacja miała miejsce po zakończeniu gry, gdy prowadzący podszedł do zwycięskiej drużyny. Każdy z jej członków otrzymał prezent w postaci paczki słodyczy, co postanowił skomentować Strasburger. - Jagoda zabierze wszystko, wiadomo. Już trzyma, już trzyma - powiedział, patrząc na kobietę, która nie wyglądała na zainteresowaną upominkami swoich znajomych. Nie dziwne więc, że kobiecie musiało zrobić się bardzo głupio, co też widać w dalszej części nagrania. Prowadzący postanowił sobie z niej zażartować kompletnie bez powodu, lecz zrobił to tak niefortunnie, że właściwie udało mu się jedynie ją skompromitować. Wydaje się, że nie to było jego celem, choć przeprosin ani słów wyjaśnienia już nie usłyszeliśmy. Internauci nie pozostawili suchej nitki na Karolu Strasburgerze. Twierdzą oni, że jego zachowanie było wyjątkowo nie na miejscu i o ile przeważnie jego żarty są sympatyczne i pozbawione kontrowersji, tak tym razem udało mu się jedynie pozostawić po sobie złe wrażenie.

Familiada - internauci komentują słowa Strasburgera

Większość osób uważa, że słowa skierowana do uczestniczki nie powinny paść, inni natomiast twierdzą, że nie było w nich nic złego i były one zbliżone do wszystkich żartów, jakie na przestrzeni lat i udziału w programie wypowiedział prowadzący teleturnieju Familiada.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Pomimo słabego żartu, trudno spodziewać się, by Karola Strasburgera czekały jakiekolwiek konsekwencje, bowiem jest on bardzo chwalony za swoją dotychczasową pracę.   ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Paweł Domagała ze sławną żoną? Ich decyzja zaskoczyła wszystkich
  2. Andrzej Duda martwi się o córkę Kingę? Mają z żoną ważny powód
  3. Dramat Kingi Dudy. Przykre słowa Macieja Musiała, dla córki prezydenta to koniec 
  4. Służby ostrzegają. Nagła zmiana pogody przyniesie groźne rezultaty 
  5. Nie żyje światowej sławy aktor. Zabił go nowotwór 
  6. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: WP
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News