Wielu mężczyzn powinno to sobie wziąć do serca. Karol Strasburger ujawnia, jak zdobyć i zatrzymać kobietę

Wielu mężczyzn powinno to sobie wziąć do serca. Karol Strasburger ujawnia, jak zdobyć i zatrzymać kobietę Źródło: youtube.com/Superstacja

Familiada sprawiła, że Karol Strasburger zaczął się cieszyć ogromną popularnością wśród widzów TVP. Wielu z nich zastanawia się, jak prezenter pielęgnuje swój związek z młodszą partnerką. Okazuje się, że inni panowie robią jeden poważny błąd.

Familiada od lat jest obowiązkowym elementem każdego rodzinnego weekendu w wielu polskich domach. Karol Strasburger zaś cieszy się uznaniem  i sympatią widzów, a jego związek z dużo młodszą kobietą ciągle wywołuje ogromne emocje. Prezenter postanowił udzielić kilku przydatnych rad.

Familiada sprawiła, że Karol Strasburger dla wielu osób stał się autorytetem. Fani zazdroszczą mu udanego związku

Familiada pokazała, że Karol Strasburger to wierny człowiek. Od kilkunastu lat prowadzi ten sam program, a z żoną Ireną spędził 30 lat. Choroba jednak odebrała mu przedwcześnie wieloletnią partnerkę. Zaraz potem jednak okazało się, że gwiazda TVP i jego menedżerka, Małgorzata Weremczuk, bardzo dobrze się rozumieją.

Uczucie szybko między dwojgiem rozkwitło. Część osób uważała jednak, że związek nie potrwa długo, bowiem dzieląca zakochanych różnica wieku jest zbyt duża. Niektórzy nie wierzyli wręcz w szczerą miłość kobiety.

Nieżyczliwe osoby nie miały jednak racji, a wdowiec jest bardzo szczęśliwy ze swoją nową ukochaną. Nic nie zapowiada, aby niebawem coś się miało zmienić - Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk czują się ze sobą doskonale. Wygląda na to, że przed prezenterem kolejny długi związek. Tajemnica aktora na udane relacje damsko-męskie bardzo jest prosta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor TVP zdradził swój przepis na udany związek. Wiele osób popełnia ten błąd

Familiada i związki aktora pokazały, że ten doskonale zna się na tworzeniu trwałych relacji. Nic dziwnego, że każdy chce wiedzieć, co takiego robi. Odpowiedź jest banalna - przede wszystkim trzeba przestać polegać na pieniądzach. Większość mężczyzn uważa, że duży majątek gwarantuje udany związek, a to bardzo poważny błąd.

- Pieniądze nie zapewnią też tej wyjątkowej atmosfery, jaka jest między dwojgiem kochających się ludzi. A ja swój związek traktuję poważnie i odpowiedzialnie. Każdego dnia dbam o to, by nie wkradły się między nas rutyna ani obojętność - powiedział.

Jak zapewnia, każdego dnia stara się namawiać swoją wybrankę spojrzenia na świat z różnych perspektyw, menedżerka zaś zagrzewa wdowca do aktywnego życia. Takie połączenie świetnie się sprawdza, a para nie może mówić o nudzie w związku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antek Królikowski pokazał dziewczynę! Kim jest piękna Kasia?
  2. Marzena Rogalska z partnerem! Gwiazda TVP PIERWSZY raz pokazała ukochanego
  3. Mąż Kory dopiero teraz zdecydował się ujawnić porażające kulisy jej walki z rakiem. Gdyby nie to, żyłaby o wiele krócej, metoda nie spodoba się wielu
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka przerywa milczenie ws. gwałtu. Niejednemu odbierze mowę
  5. Wczoraj zmarł legendarny aktor kultowych seriali TVP. Na jaw wychodzą smutne kulisy jego ostatnich lat życia
  6. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News